Wpis z mikrobloga

kobiety po aborcji często nie mogą mieć juz dzieci, wiec przynajmniej w genach nie przekażą dalej swoich morderczych, psychopatycznych genów i nie zabiją tez wiecej żadnego dziecka w aborcji.


@sekula14: ja tylko ciebie cytuję, co jak widać wystarcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To skąd się nagle wzięli ci wszyscy sodomici?


@ibilon: racja bo kiedyś każdy był hetero, a homo to wymysł XXI wieku ( ͡°
@Deska_o0: i do do czego teraz odnosić moją wypowiedz? Przecież to prawda opisująca stan faktyczny. Gdybym pokopiował po kawałku z każdego twojego wpisu to mógłbym ci udowodnić terroryzm, albo bycie drugim wcieleniem hitlera, albo marksa, którego fanem pewnie jesteś.
@L3stko: chętnie zobaczyłbym te fikoły konserw dopuszczających aborcję 'bo homo'


@Lipathor: dobra, popłynąłem trochę z wyobraźnią, bo orientacji nie można sprawdzić na tym etapie. Wybiera się ją później. A rasa lub płeć? Nadal uważasz że to by było spoko? Nie chcesz dziewczynki? Cyk skrobanka... Myślisz że feministki zbierałyby podpisy pod takim projektem ustawy na czarnych marszach?
@Deska_o0: myślisz, że wasza żałosna lewacka retoryka mnie rusza? Czytanie lewackiego bełkotu nie jest ani przyjemne ani pouczające, wiec nie zamierzam ci nic udowadniać. Po raz kolejny tylko pokazujesz jaką nizinę intelektualną w dyskusji reprezentuje lewackie środowisko.