Wpis z mikrobloga

  • 572
Trzeba przyznać że to osoba która jako jedna z nielicznych od lat nie zawiodła Polaków. Patrzcie jak bardzo PiS go by chciało zniszczyć a nie potrafi znaleźć żadnych haków. A na takiego Grodzkiego znaleźli świadków z 1995 xD to pokazuje że gość naprawdę jest czysty. Dużo osób zarzuca mu że się miesza w politykę. A ja uważam że brakuje dziś autorytetów którzy nie boją się skrytykować władzy. Bo sytuacja jest już jak w Rosji - powiesz coś źle to zostaniesz zniszczony przez TVP i PiS . Aktor nie dostanie roli, syn zostanie zwolniony z pracy, znajdą się paragrafy... Szanuje Jurka że mówi głośno to co myśli a trudno nie przyznać mu racj gdy rząd utrudnia mu pracę na złość bo jest lewakiem #tvpis #bekazpisu
Megasuper - Trzeba przyznać że to osoba która jako jedna z nielicznych od lat nie zaw...

źródło: comment_a2dKrRrxxCE6Qme7owtwVlqCRYmWCrs6.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
No to skoro media informujące o przemocy, narkotykach i agitacji politycznej to "paszkwile", to chyba uważasz nieco inaczej?


@bodziodestruktor: znowu kłamstwa XD umiesz napisać COKOLWIEK bez przypisywania komuś wymyślonych przez siebie słów? CYTAT wklej w którym w ten sposób opisałem te paszkwile. oczywiście odpiszesz tylko kolejnymi bredniami, nadinterpretacjami i zwyczajnym wciskaniem mi słów, których nie napisałem, taki już twój smutny poziom.

Ale tacy goście jak Ty nawet nie chcą wiedzieć czy
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:

znowu kłamstwa XD umiesz napisać COKOLWIEK bez przypisywania komuś wymyślonych przez siebie słów? CYTAT wklej w którym w ten sposób opisałem te paszkwile. oczywiście odpiszesz tylko kolejnymi bredniami, nadinterpretacjami i zwyczajnym wciskaniem mi słów, których nie napisałem, taki już twój smutny poziom.


Bla bla bla, od lat ludzie narzekają na materiały rydzykowych mediów, od niedawna tvp, w których to woodstock jest przedstawiany jako zlot rozpustnych ćpunów, z agresorem po alkoholu
  • Odpowiedz
@Mintaa:

Nie chcę już wspominać o tym że Owsiak zbiera na noworodki wcześniaki a jednocześnie brał udział w czarnym marszu

O dżizas, jaki fikołek. Najzabawniejsze że pisząc to musiałeś być z siebie bardzo dumny.

Owsiak zbiera na wcześniaki, bo się urodziły i etycznym jest walczyć o ich zdrowie i życie.
Owsiak idzie na czarny marsz, bo dotyczy on "dzieci" nienarodzonych, a etycznym jest uszanować prawa kobiet.

"Etycznym" - w
  • Odpowiedz
Bla bla bla, od lat ludzie narzekają na materiały rydzykowych mediów, od niedawna tvp, w których to woodstock jest przedstawiany jako zlot rozpustnych ćpunów, z agresorem po alkoholu i narkotykach, ale Ty oczywiście masz na ten temat inne zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co, teraz wprowadzasz narrację, że te paszkwile nie mówią o dragach, tylko miłośnikach dobrej książki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:

a jakie można mieć zdanie w tym temacie? woodstock to jest zlot rozpustnych ćpunów z agresorem po alkoholu i narkotykach? i Ty jeszcze masz czelność pytać w którym momencie wyrażasz bezpodstawne i krzywdzące opinie? XD


vs

od lat ludzie narzekają na materiały rydzykowych mediów, od niedawna tvp, w których to woodstock jest przedstawiany jako zlot rozpustnych ćpunów, z agresorem po alkoholu i narkotykach,


Jak to było z tym wymyślaniem sobie
b.....r - @InspektorDupa: 
 a jakie można mieć zdanie w tym temacie? woodstock to jes...

źródło: comment_Zl1Rc6yJLbQmbFxr2nEaSpDgxsPZcYDn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mintaa: fundacje zakłada się żeby zarabiać, każda fundacja ma prezesa i zarząd który zarabia. i nie ma w tym nic złego. Ludzie muszą z czegoś żyć.
  • Odpowiedz
Jak to było z tym wymyślaniem sobie słów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bodziodestruktor: jesteś tak jednostronny, że odnosisz się tylko do treści wspomnianych przeze mnie paszkwili i przypisałeś mi krytykowanie właśnie TREŚCI, tymczasem paszkwil wyróżnia się nie tylko treścią, ale też formą, wydźwiękiem i powtarzany staje się propagandą i o to mi chodziło.
gówno-reporterzy przedstawiają woodstock jako zlot ćpunów, agresorów i XDD rozpustników, tymczasem na kilkuset-tysięcznym P&R
  • Odpowiedz
  • 1
@Mintaa oczywiście że zarząd fundacji może zarabiać, w jakim świecie żyjesz myślisz że ludzie we wszystkich fundacja robią za free?
  • Odpowiedz
  • 0
@Dezeus mówię o bilansie fundacji. A jeśli chodzi o zarobki to Owsiak nigdy oficjalnie nie powiedział że zarabia. Część ludzie otworzyła oczy jak wyciekły dokumenty
  • Odpowiedz
@Mintaa: a Ty chociaż widzisz różnicę między czarnym marszem, a pomocą wcześniakom noworodkom?XD Bo tak grubo mi się wydaje, że jednak nie.
Do tego pamiętajmy, że Owsiak po finale sobie nie usiądzie, tylko zacznie organizować kolejny przyszłoroczny finał. Poświęcił temu całe swoje życie - dlaczego nie ma na tym zarabiać? Nawet jeśli żyje na wysokim poziomie życia to mimo to, mnóstwo szpitali zostało zaopatrzonych w sprzęt medyczny, by ratować życia najmłodszych.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:

oczywiście że zdarzają się incydenty z przemocą w roli głównej, ale są wręcz marginalne. jasne, że ludzie używają tam narkotyków, ale ilość incydentów w stosunku do ilości ludzi pod wpływem wszelkich substancji wręcz przemawia za legalizacją. XD


Ale to również nie zgadza się z narracją Owsiaka, który mówi, że jest bezpiecznie i nie ma się co bać - nie, nie jest tam bezpiecznie i wieczorem wbrew pozorom trzeba mieć oczy
  • Odpowiedz