Wpis z mikrobloga

  • 572
Trzeba przyznać że to osoba która jako jedna z nielicznych od lat nie zawiodła Polaków. Patrzcie jak bardzo PiS go by chciało zniszczyć a nie potrafi znaleźć żadnych haków. A na takiego Grodzkiego znaleźli świadków z 1995 xD to pokazuje że gość naprawdę jest czysty. Dużo osób zarzuca mu że się miesza w politykę. A ja uważam że brakuje dziś autorytetów którzy nie boją się skrytykować władzy. Bo sytuacja jest już jak w Rosji - powiesz coś źle to zostaniesz zniszczony przez TVP i PiS . Aktor nie dostanie roli, syn zostanie zwolniony z pracy, znajdą się paragrafy... Szanuje Jurka że mówi głośno to co myśli a trudno nie przyznać mu racj gdy rząd utrudnia mu pracę na złość bo jest lewakiem #tvpis #bekazpisu
Megasuper - Trzeba przyznać że to osoba która jako jedna z nielicznych od lat nie zaw...

źródło: comment_a2dKrRrxxCE6Qme7owtwVlqCRYmWCrs6.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Megasuper: poczekaj jak po śmierci albo jeszcze przed wyda się że jednak nie wszystkie pieniądze idą do szpitali a część trafia w prywatnej kieszeni. Oczywiście nie umniejsza tutaj Panu Owsiakowi ale trzeba pamiętać o tym że tak naprawdę to wszystko jest zorganizowane z naszych pieniędzy. Gwiazdy za występy biorą kasę, budowa sceny w każdym mieście to wszystko idzie z pieniędzy publicznych czyli z naszych. niestety również nie bez powodu zrobiło się
  • Odpowiedz
@Megasuper:

to pokazuje że gość naprawdę jest czysty.


Patrząc na "jakość" dowodów na Grodzkiego, gdyby tylko chciano w podobny sposób uwalić Owsiaka, już dawno by to zrobiono. Ale to się po prostu nie opłaca - smród byłby ogromny, korzyść znikoma.

Dużo osób zarzuca mu że się miesza w politykę. A ja uważam że brakuje dziś autorytetów którzy nie boją się skrytykować władzy


Niech więc się przyzna do swoich preferencji i nie
  • Odpowiedz
  • 2
@Zeugma jeśli z jednej strony mówisz że wszystko dla dzieci bo one są najważniejsze a z drugiej popierasz aborcję z każdego powodu trochę takie podwójne standardy nie ? No chyba że idzie za europejskimi standardami bo tam to norma
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: Woodstock nie jest dla każdego? Znaczy ja rozumiem jak ktoś nie lubi tam prezentowanej muzyki to faktycznie nie ale preferencje polityczne to tam są raczej na dalekim, drugim planie.

Z WOŚP podobnie. Kiedyś pomagałem przy Caritasie a jestem ateistą, ci idioci w ogóle tego nie sprawzają.

@Mintaa: Podwójne standardy? Twoim zdaniem matka która dzieciaka nie pozbyła się dziecka tylko dlatego, że nie miała pieniędzy żeby pojechać do Czech to
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: No akurat na woodstock jeżdżę od wielu lat i za każdym razem, jak chodziłem do asp, prezentowanie poglądów innych niż stricte lewicowe kończylo się nazywaniem "faszystą" i "pachołkiem Pawłowicz". O doborze gości na wywiady nie wspomnę
  • Odpowiedz
Niech więc się przyzna do swoich preferencji i nie ściemnia, że wośp i woodstock to impreza dla każdego, bo tak nie jest.


@bodziodestruktor: Ale on przecież jasno pokazuje jakie ma preferencje światopoglądowe i polityczne.

A Woodstock jest dla każdego - nikt tam nie sprawdza czy masz legitymację PO albo nie rozkazuje Ci napluć na logo PiS.
  • Odpowiedz
@rzep: No to niech się nie dziwi, że rząd mu robi pod górkę ¯\_(ツ)_/¯

A Woodstock jest dla każdego - nikt tam nie sprawdza czy masz legitymację PO albo nie rozkazuje Ci napluć na logo PiS.


A Owsiak uhahany na scenie, kiedy na rozpoczęciu publiczność śpiewa "#!$%@?ć PIS" to o czym świadczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: Ale kogo normalnego te sceny polityczne tam interesują, jeżeli idziesz na największy rockowy festiwal w Europie i akurat jakieś wywiady kogoś interesują to wiadomo, że to musi być mocniejsze oszołmostwo xD
  • Odpowiedz
@Mintaa:

Nie chcę już wspominać o tym że Owsiak zbiera na noworodki wcześniaki a jednocześnie brał udział w czarnym marszu


I co ma jedno do drugiego? Chyba tylko w mało rozgarniętym konserwatywnym umyśle jedno może wykluczać drugie. Tym zdaniem się skompromitowałeś.
  • Odpowiedz
@Mintaa:

Nie chcę już wspominać o tym że Owsiak zbiera na noworodki wcześniaki a jednocześnie brał udział w czarnym marszu


a co ma piernik do wiatraka? xD
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Główna scena i rozpoczęcie festiwalu nikogo nie interesuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mekki: Więc nie dziw się, że z takim podejściem ten "#!$%@? pis" rzuca kłody pod nogi, akcja, reakcja i reakcja ¯\_(ツ)_/¯

Jakby Owsiak zachował neutralność i po prostu robił swoje, to bym się nie czepiał, ale on wybrał jedną ze stron, więc niech się nie dziwi, że dokładnie tak jest odbierany
  • Odpowiedz