Wpis z mikrobloga

  • 572
Trzeba przyznać że to osoba która jako jedna z nielicznych od lat nie zawiodła Polaków. Patrzcie jak bardzo PiS go by chciało zniszczyć a nie potrafi znaleźć żadnych haków. A na takiego Grodzkiego znaleźli świadków z 1995 xD to pokazuje że gość naprawdę jest czysty. Dużo osób zarzuca mu że się miesza w politykę. A ja uważam że brakuje dziś autorytetów którzy nie boją się skrytykować władzy. Bo sytuacja jest już jak w Rosji - powiesz coś źle to zostaniesz zniszczony przez TVP i PiS . Aktor nie dostanie roli, syn zostanie zwolniony z pracy, znajdą się paragrafy... Szanuje Jurka że mówi głośno to co myśli a trudno nie przyznać mu racj gdy rząd utrudnia mu pracę na złość bo jest lewakiem #tvpis #bekazpisu
Megasuper - Trzeba przyznać że to osoba która jako jedna z nielicznych od lat nie zaw...

źródło: comment_a2dKrRrxxCE6Qme7owtwVlqCRYmWCrs6.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mintaa:

Nie chcę już wspominać o tym że Owsiak zbiera na noworodki wcześniaki a jednocześnie brał udział w czarnym marszu


Czekaj czekaj. Czarny marsz nie był po to by usuwać wszystkie ciąże. Więc ten argument jest z dupy.
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor fakt, często można usłyszeć na Woodstocku żeby #!$%@?ć PiS. A wiesz dlaczego? Bo PiS się wpierdziela i utrudnia organizacje festiwalu. Ale uwierz mi to i tak jest margines bo ogólnie każdy ma tam przez tydzień politykę w dupie bo są ciekawsze tematy. Wkurzają mnie politycy co się tam pojawiają tylko po to żeby się pokazać i to niezależnie od opcji politycznej.
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli: Czym utrudnia? Że nie chcą udostępniać straży po kosztach, czy zaczęli wymagać spełniania określonych warunków, jak każda inna impreza masowa, której to woodstock wczesniej nie musiał spełniać?

edit. "margines" w czasie otwarcia festiwalu, gdzie Owsiak mówił do któregoś pisowskiego ministra (bodaj Błaszczaka), że jednak się da i "niech pan spojrzy na tę młodzież"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dokładnie wtedy tłum zaczął skandowanie "#!$%@?ć pis", którego
  • Odpowiedz
  • 0
@bodziodestruktor z tego co wiem a wiem bo byłem to Woodstock jest darmowym festiwalem więc straż i policja powinna być jak na każdych innych dożynkach czy dniach #!$%@? małego. Jeśli miasto daje zgodę na taką imprezę.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Niech więc miasto to organizuje. Ale Kostrzyn chyba nie ma tyle zastępów, więc skądś to musieli ściągać. Pytanie, kto za to płaci? Owsiak? Jeśli tak, to chciałbym zobaczyć liczby.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Na szybko:

https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/zezwolenia-koncesje-wpisy-do-rejestru/chce-uzyskac-zezwolenie-koncesje-wpis-do-rejestru-dzialalnosci-regulowanej54/proc_263-zezwolenie-na-impreze-masowa

Pamiętaj, że jeśli na imprezie masowej nie dochowasz wymogów bezpieczeństwa, to grozi ci kara grzywny. Chodzi m.in. o odpowiednie do wielkości i rodzaju imprezy zapewnienie:

pomocy medycznej,
zaplecza higieniczno-sanitarnego (np. punkty gastronomiczne, śmietniki, toalety, itp.),
dróg ewakuacyjnych i dróg dla służb,
odpowiedniego sprzętu w razie pożaru,
pomieszczeń dla służb nadzorujących imprezę pod kątem bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
Nie chcę już wspominać o tym że Owsiak zbiera na noworodki wcześniaki a jednocześnie brał udział w czarnym marszu


@Mintaa: te słowa Cię po prostu kompromitują, masz dziecinnie czarno-białą wizję świata i nie powinieneś się wypowiadać w tematach ideologicznych, światopoglądowych, społecznych.
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor na terenie festiwalu jest ochrona która uwierz mi nie #!$%@? się w tańcu. Już Ci tłumaczyłem czemu #!$%@?ć PiS i tak jest to margines bo krzyczy to tłum przez chwilę pod wpływem emocji. Sam nie lubię tej partii i jak jest tylko okazja to wygłaszam to piękne hasło bo #!$%@?ć PiS. Co do policji to
@Megasuper też Ci tłumaczył że od tego oni są. Tak samo się zrzucaliśmy na miesięcznie.
  • Odpowiedz
Czym utrudnia? Że nie chcą udostępniać straży po kosztach, czy zaczęli wymagać spełniania określonych warunków, jak każda inna impreza masowa, której to woodstock wczesniej nie musiał spełniać?


@bodziodestruktor: XD nie, chodzi o to że PiS robi wszystko żeby woodstock zamknąć a WOŚP skompromitować, bo zniszczyć im się nie uda. służby państwowe są zmuszane do tego żeby narzucać P&R wymogi niemożliwe do spełnienia, spółki państwowe współpracujące z P&R zostały zmuszone przez polityków
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli: Takie pierdoły to Ty wciskaj komuś, kto tam nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do policji, poczytaj mojego posta zamiast się ośmieszać. Bo w sumie @Megasuper zamilkł po tym, jak się okazało, że to organizator musi zapewnić obstawę. Ty dalej brniesz

Pomoc medyczna tam jest najlepsza jaka może być no i jakby nie patrzeć doceniają ją na całym świecie ale musi się trafić jakiś
  • Odpowiedz
@Mintaa: taaaak...
Nic na ten temat nie wiem w zwiazku z tym chetnie sie wypowiem ;) a ten sprzęt bierze sie z kosmosu. Serio? Koncerty? Z naszej kieszeni? Daj dowód :) z tego co wiem kapele graja za kasę jedynie na Woodstocku , a tam są sponsorzy jak lech i allegro, nawet jesli dokladane jest do interesu nie wiem 5% ze zbiorki to jaki inny masz pomysł na to zeby fundacja
  • Odpowiedz
J/W, wciskaj te pierdoły komuś, kto tam nie był. Ja byłem 11 razy i jak mi ktoś zachwala jak to tam nie ma przemocy, narkotyków i agitacji politycznej, to mogę jedynie skwitować uśmiechem z politowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bodziodestruktor: a w którym miejscu ktoś powiedział że nie ma przemocy (więcej przemocy jest na dowolnej imprezie dożynkowej na sto osób w dowolnym miejscu Polski, ale przecież co
  • Odpowiedz
@Krowa_z_siodlem:

Sopot, który zebrał ponad 53 tys. zł, na niedzielny finał wydał w sumie ok. 11 tys. zł. Zapłacił za scenę przy pl. Przyjaciół Sopotu (8,2 tys. zł) oraz ochronę (448 zł). - Kupiliśmy też tysiąc lampionów, które wypuszczono w ramach "światełka do nieba", co kosztowało nas 2,3 tys. zł - informuje Magdalena Jachim, rzecznik prezydenta Sopotu.

2012 rok
Zespół Rezerwat za koncert w Jeleniej Górze dostanie 12 tysięcy złotych, występ
Mintaa - @Krowazsiodlem: 

Sopot, który zebrał ponad 53 tys. zł, na niedzielny fina...

źródło: comment_i3eCUH6TJlSbwAtwlplml1iIdXZofQ7G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: O tutaj:

media państwowe cały czas emitują stronnicze, szkalujące, niespełniające żadnych norm etyki dziennikarskiej paszkwile


No to skoro media informujące o przemocy, narkotykach i agitacji politycznej to "paszkwile", to chyba uważasz nieco inaczej?

toleruj moją nietolerancję lewaku, co?


Ale tacy goście jak Ty nawet nie chcą wiedzieć czy w ogóle jestem tolerancyjny, czy nie, tylko od razu sugerują takie bzdety. Kolejny przykład na to, że jesteś dokładnie taki sam, jak
  • Odpowiedz