Wpis z mikrobloga

Ostatnio dużo mam stresu w życiu, przez co budzę się godzinę przed pora wstawania , głowa pełna stresujacych myśli i spać już nie mogę . Testował ktoś z was #melatonina ? Może to pomoc? Pije melise przed snem, ale nie pomaga.
A-----l z góry odpada
#bezsennosc #zdrowie #sen #noc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matula11: Ja od kilku dni biorę tak 1-1,5h przed położeniem się do łóżka. Nie pamietam tylko jaka to jest porcja. Póki co nie jest jakoś super lepiej ale z dnia na dzień wydaje mi się że szybciej zasypiam.
  • Odpowiedz
@evozord: W sumie zabieram się do tego od roku , może wiec czas najwyzszy sprobowac
@cartmam: Ja zasypiam stosunkowo szybko , tylko w nocy zaczynają się problemy
@Prima_aprilis: Poczytalem troche na ten temat i wydaje sie to calkiem sensownym rozwiazaniem. Probowales moze samemu?
  • Odpowiedz
@Matula11: A to nie wiem, ja mam tylko problem z zasypianiem i na to faktycznie zaczyna pomagac.
Ashwaganda jak ktoś wspominał też jest spoko, używałem i przyjemniej się spało, nawet ze wstawaniem wcześnie rano nie było problemów.
  • Odpowiedz
@Matula11: Osobiście problemu ze snem na co dzień nie mam, ale kiedyś potrzebowałem zwalczyć jet-lag i bez wiary w działanie, raczej na zasadzie, że tonący się brzytwy chwyta kupiłem tabletki z melatoniną. W moim przypadku działały świetnie w ciągu godziny od zażycia spałem spokojnym, nieprzerwanym snem ok. 7-8 godzin. Dosłownie w 3/4 dni wyregulowałem sobie zegar biologiczny tabletkami i potem już nie były potrzebne.
  • Odpowiedz