Wpis z mikrobloga

lubię Bukowskiego, ale musiał być już konkretnie #!$%@?, gdy wymyślił ten durny tekst xd


@MukaShower: normalnie można by się zgodzić, ale w przypadku Bukowskiego i jego stylu życia to chyba akurat musiała być ta jedna z nielicznych chwil jak był trzeźwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 26
Przecież to jest metafora głąby. Cytat wcale nie jest taki głupi, gdy się nad tym zastanowić. No, ale jak ktoś traktuje to dosłownie to się nie dziwię
  • Odpowiedz
@loczyn: Np jezeli zdarza sie nam cos w zyciu czego nie planowalismy, nawet jezeli nie jest to cos bardzo znaczacego, to mamy tendencje do odrzucania tego (np jakies nagle zmiany, nawet nieduze, ktore w ogolny rozrachunku mogalby sie okazac pozytywne) a z drugiej strony mozemy “rzucic sie w wir” duzych zmian bez problemu, jezeli jest to z gory przemyslane i ustalone. Nie wiem, to np jedna z interpretacji, na pewno
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcin-van-staar: a jak to zinterpretować? serio pytam. jest do tego jakiś kontekst? nie wiem skąd ten cytat

może ja po prostu tego nie ogarniam, przecież w deszczu jest zimno a w wannie ciepło i przyjemnie
  • Odpowiedz