Wpis z mikrobloga

#rozowepaski wy naprawdę myślicie, że jak ukryjecie swoją otyłość na #tinder poprzez robienie zdjęć z filtrem wyszczuplającym twarz oraz nie wrzucanie zdjęć prezentujących całą sylwetkę to cokolwiek ugracie?

Otóż nie, jeśli jakoś doprawidzicie do spotkania z facetem to prędzej go powygina w pałąk od wiadra na wasz widok niż będzie chciał z wami pójść z wami na kolejne spotkanie (przy założeniu że jakoś zaciśnie zęby i wytrzyma pierwsze spotkanie i zrobi to tylko żeby nie zrobić wam przykrości).

Ogarnijcie się, bo żeby schudnąć wystarczy nie #!$%@?ć jak dziki tucznik i trochę się poruszać, nie musicie być mega dociętę żeby poprawić swój wygląd o kilka punktów w góre (+ zawsze wyjdzie wam to na zdrowie).

Z kolei #niebieskiepaski bierzcie przykład z mojej naiwności i jak widzicie w matchach laskę z zdjęciami takimi jakimi opisałem w pierwszym akapicie to bądźcie czujni, nie #!$%@? się tak jak ja xD

#zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #bekazgrubasow
SiewcaZaglady - #rozowepaski wy naprawdę myślicie, że jak ukryjecie swoją otyłość na ...
  • 12
@SiewcaZaglady: w takich przypadkach umawiasz się gdzieś blisko własnego legowiska na termin kiedy będziesz się nudzić, wychodzisz na spotkanie bez oczekiwań, jak okaże się , że jednak nie jest gruba to profit, a jak zgodnie z przewidywaniami to mówisz pare słów od serce co sądzisz o takich próbach zakłamywania rzeczywistości i obracasz się na pięcie.