Wpis z mikrobloga

Pół miliona mieszkańców i 38 stanowisk? Cóż to za rozrzutność!

We Wrocławiu (650 k mieszkańców) wystarczyło 14 stanowisk, w tym 3 przyjazdowe. Obiekt elegancko położony w garażu na poziomie -2. Dzięki innowacyjnemu systemowi, podróżny może trafić do swojego autobusu, idąc tylko po zapachu spalin danego autokaru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli nasz autobus odjeżdża później, wystarczy iść po zapachu bezdomnych, by dotrzeć do ławek i spokojnie poczekać
  • Odpowiedz
@ArchDelux: kilka razy czekałem w Katowicach na następny autobus, nie no, wygląda to tam świetnie, ten budynek oddzielał przystanki, przez co chodziłem co chwila od jednej strony budynku do drugiej, a do tego para cyganów chodziła po okolicy i próbowała wcisnąć mi jakieś pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dobryszpieg: o, to dobrze, na razie wprawdzie jest mi to na nic, bo już ponad pół roku mieszkam na stałe na Słowacji, ale to dobra wiadomość, że miasto postanowiło coś z tym zrobić :)
  • Odpowiedz
@Banami: polecam sprawdzić lotnisko Arlanda w Sztokholmie. Dużo stolików i ogromna ilość siedzeń na poczekalniach, prawie wszędzie gniazdka na ładowarki. Musiałem spędzić noc na lotnisku i 8h #!$%@?łem w EU IV na lapku. Best night ever. Za to lotnisko w Rydze, brud smród i brak gniazdek na ładowarki (!!), nie mówiąc o małej ilości siedzeń czy sklepików
  • Odpowiedz