Wpis z mikrobloga

@zjebzuzek: dokładnego pomiaru prędkości to raczej w żadnym zegarku nie ma, nawet tym za milion monet - wszystkie bazują na pomiarze GPS (lub podobnym systemie lokalizacji). Co najwyżej możesz mieć dokładny pomiar na 1 km (średnia). Poza tym w bieganiu raczej prędkość określa się podając czas / 1 km.
  • Odpowiedz
zwracać na coś szczególną uwagę przy zakupie używanego zegarka?


@zjebzuzek: tak, czy cena za uzywke, nie przekracza cen nowek, bo czesto ludzie na gieldach biegowych wystawiaja zegarki za chora kase. Najlepiej wchodzisz na pepper.pl wpisujesz model i orientujesz sie w cenach.

Patrz na pasek czy nie jest przetarty, naderwany, mocno zuzyty. Bo paski od garmina swoje kosztuja, a zamienniki z aliexpress to jednak inny material i juz nie sa tak delikatne.
  • Odpowiedz
SZOK, nie spodziewałam się cen takiego kalibru, czemu to cholerstwo jest tak drogie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukam raczej czegoś do 500 zł, tak więc pewnie postawię na jakąś używkę sprawdzonej marki.
  • Odpowiedz
@zjebzuzek: weź Amazfit Bip, za mniej niż 300 dostaniesz wszystkie funkcje które są Ci potrzebne. Ekran jest słaby, ale dzięki temu trzyma spokojnie ze 2 tygodnie. Funkcje smartwatch są kiepskie. Nie ma wodotrysków, appka taka sobie ale jest eksport do pliku i bezpośrednio do np Strava, więc w ogóle nie trzeba używać oprogramowania producenta. Za tę kasę jestem bardzo zadowolony, używam w górach od dwóch lat i sprawdza się świetnie. Jeżeli
  • Odpowiedz
@chlebnaszpowszedni: no ja mam inne doswiadczenia. Oryginalne paski sa z miekkiego i takiego sprezystego silikonu, mozna je lekko naciagnac i nie cisna tak reki jak sa ciasne (wiadono hr z nadgarstka).
Chinskim zamiennikom z ktorymi mialem do czynienis brak tej miekkosci.
Ale pewnie sporo zalezy od modelu zegarka i producenta w chhinach.
  • Odpowiedz