Wpis z mikrobloga

Przygotowuję sobie w Photoshopie to, co docelowo chce pozniej w wektorze do wycinania. Odpalam png w Illustratorze, ale przy opcji trasowania na wektor (opcja Black and White logo) zbyt mocno rozmywa mi dane elementy. Czy ktoś moze wie jak w Illustratorze trasować, żeby krawędzie były mozliwie bardzo zaostrzone? Finalnie musi być tylko kolor czarny. Pozniej i tak usuwam jakies pojawiajace sie po trasowaniu śmieciowe warstewki (przeszkadzaja ploterowi, drukuje czasami ten sam obrys dwa razy). Dzieki z gory za pomoc!

#grafika #grafikakomputerowa #photoshop #illustrator #grafikawektorowa
presburger - Przygotowuję sobie w Photoshopie to, co docelowo chce pozniej w wektorze...

źródło: comment_nR7f4nXvX43WgpdzVCUpnsh67eGvPdRp.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@goras: nie znałem tego skrótu. dziekuje!
@helvetica: esportowanie psd do ill okazalo sie pomocne i rozwiazuje moj problem. pojawil sie mianowicie inny - dlaczego po trasowaniu i expand tworzy mi sie na danym obiekcie ramkę - właśnie ją m.in. musze usuwać, bo ploter pozniej mi ja niepotrzebnie tnie - chcę mieć sam obiekt.

a tak poza tym - wasze rady juz mi mocno usprawnily prace! :)
  • Odpowiedz
@helvetica: @goras: @MieszamKaweOlowkiem: Panowie, pozwolę jeszcze zawołać na sekundkę. Myslę, że będziecie wiedzieć. Robiąc sobie arkusz w ps-ie jak zaznaczać wybrane warstwy, czarna strzałka + ctrl nie działa - wygodnie mi wówczas przenieść dane elementy na nowy arkusz, równo ustawić i wtedy do psd -> i otwieram w ill. Chodzi o to, żeby je zaznaczyc na arkuszu, i żeby zaznaczyły się też w tabeli po prawej z WARSTWAMI. jest
  • Odpowiedz