Wpis z mikrobloga

ostatnio zauwazylem ze w polowie sklepow nie mozna juz dostac takich normalny reklamowek na zakupy tylko jakies papierowe gowna ktore sie wydaja byc takie slabe ze nie wiem czy ona sie nie #!$%@? jak wloze tam paczke fajek i gume do zucia XD wiec nabylem droga kupna 1500 takich oto reklamowek za 45zl https://allegro.pl/oferta/reklamowki-zrywki-grube-kolorowe-25x45cm-500szt-7855272634 (3x zeby darmowy smart byl) i do auta jade normalnie wozkiem a potem pakuje wszystko z wozka do wygodnych, jednorazowy, kolorowych reklamowek, jakosc mojego zycia od momentu tego zakupu podniosla sie niewyobrazalnie

po przyniesieniu zakupow z samochodu i wypakowaniu ich ze wzgledow higienicznych pozbywam sie takich reklamowek jednorazowych, czasami wrzucam do kubla na szklo lub papier a czasami jak widze inspirujacy post @wioseneczka i czuje w sobie taki zew #zerowaste to klade po prostu na balkonie i jakies golebie chyba zabieraja je czy cos bo znikaja po 15 min i siedze zadowolony ze jakis golabek ma teraz moja reklamowke ()

#ekologia #lifehack
Pobierz f.....z - ostatnio zauwazylem ze w polowie sklepow nie mozna juz dostac takich normal...
źródło: comment_a8jtyyyW0JFlxqIBOCcOgOK7fYtkWnT1.jpg
  • 2