Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jutro znowu finał #wosp czyli jak co roku sekta Owsiaka skoczy sobie do oczu z sektą antyowsiaków. Będzie wyzywanie wszelkich krytyków #owsiak naprzemiennie z przypierdzielaniem się do nastolatków z puszkami.

Ja na WOŚP dam, bo to dobra inicjatywa, ale Owsiaka nie trawię. Dlaczego?
1. https://opinie.wp.pl/lukasz-warzecha-owsiakowi-nie-nalezy-sie-specjalne-traktowanie-6335017380255361a
2. Po tragicznym zeszłorocznym finale WOŚP zrobił z siebie w moich oczach totalnego debila i pajaca. Jak można tak świrować po tragedii człowieka? Jak można pierdzielić, że to atak wymierzony w niego, że jakieś plastelinowe stwory Barbary Pieli wywołały atak, potem wygrażać się opuszczeniem WOŚP i patrzeć jak rzucają ci się do nóg, błagając żebyś został?
3. Za wytworzenie wokół siebie atmosfery kultu.

I tego dzbana #matkakurka który się go przysrał też nie trawię.

Niech se nawet świat płonie po tym wpisie. Ja idę spożyć mleko z Corn Flakesami Gold.

#adamowicz #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi i #heheszki (obraz)
Qba1996 - Jutro znowu finał #wosp czyli jak co roku sekta Owsiaka skoczy sobie do ocz...

źródło: comment_5lTnBplm2YgvLcH54QHiicDssK8P2qkS.jpg

Pobierz
  • 12
Ad2. Jak można pierdzielić, że to atak wymierzony w niego,
No tak, bo morderstwo w czasie finału to w cale nie jest cios w fundacje bezpośrednio, a w jej twórcę pośrednio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kult_cwaniaka: mam wtłoczyć się w którąś sektę? Nie, dziękuję.
@kurczok: nie zgodzę się. Tu efekt był "lepszy", bo stało się to na żywo, na oczach setek ludzi, z fikcyjną ochroną, podczas jednej z największych masowych imprez w Polsce. Niestety temat ten został zasypany szczuciem i oskarżeniami o zabicie Adamowicza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Qba1996: Popieram, lepiej wybierać z obu stron to co najlepsze, a nie wbijać w którąś setkę. Jedni i drudzy myślą, że są jacyś mega mądrzy, a tak naprawdę są zwykłymi zakłamanymi sekciarzami.
Co ciekawe nawet nie konserwom #!$%@? jak widzą człowieka popierającego centryzm. To neuropki mają największy ból dupska i tym samym pokazują to swoje mityczne "otwarcie na dialog i szacunek do innych". Weź tylko powiedz, że coś Ci się nie
@kurczok: ale temu typowi nie chodziło o rozgłos na zasadzie "Jakiś typ zabił prezydenta Gdańska", typ po ataku normalnie zabrał mikrofon i "przemówił do tłumu" Kiedy niby miałby drugą taką okazję? To nie był ani atak w WOŚP ani personalny atak w Adamowicza, to był atak na PO. Jakby typ nie mieszkał w Gdańsku tylko np. w Warszawie, to by próbował zabić Trzaskowskiego, a nie jechał by specjalnie po Adamowicza do
@Qba1996: mnie w Owsiaku odpycha to, że kiedyś próbował się wykreować na "zwyczajnego faceta z bloku" często lubił podkreślać że mieszka w bloku itp itd. Tak, mieszka, w apartamencie stworzonym z połączenia dwóch innych. Ale "blok" to blok, co nie?
Do tego tworzenie pseudosekty i ataki polityczne tuż po tragedii