Wpis z mikrobloga

@Norbiss: W sezonie około 1 tydzień. Musisz poczytać w ogóle kiedy zaczyna się sezon, bo nie sadze, żeby w środku zimy można było zdawać.
@eternit_nie_wybacza Mokry asfalt, nikt z instruktorów nie będzie ryzykował że się wywrocisz na szybkim slalomie albo ominięciu przeszkody. Jak ja robiłem prawko to powiedział mi że jazdy zaczyna przy temperaturach 10 stopni.
@eternit_nie_wybacza: W osk do którego ja idę po 2h dziennie są jazdy, 2 tygodnie to zakładam optymistycznie jak zgodzi się na jazdy codziennie, maja do mnie zadzwonić jak tylko rozpoczną kursy,
Zaczynaja jak PORD ogłosi egzaminy, prawdopodobnie koniec marca początek kwietnia(średnia tygodniowa musi być 10 stopni)
@eternit_nie_wybacza: Zależy ilu będzie zainteresowanych, od stycznia egzaminator może mieć 8 egzaminów dziennie( tak czytałem może coś pomieszałem) dla tego teorie chce zaliczyć już w lutym, korzystam ze strony która już jeden Mirek podesłał wcześniej, robię po kilka testów dziennie, wiadomo, jak masz b bo to jest trochę łatwiej.

A co do samej jazdy motocyklem polecam jeszcze raz te książki, lekko się je czyta, nie jest to taki typowy podręcznik
A jeździłeś już cokolwiek na 125 czy coś?
Ja w zeszłym sezonie jeździłem na 125 jakoś niecałe 6 tysięcy km zrobiłem i mam nadzieje, ze cokolwiek to dało ( zobaczę na jazdach :D)
Problem w tym, ze zawsze mocno się stresuje przed egzaminami, a ze mocno mi zależy żeby zdać jak najszybciej bo w sezonie mogę jeździć na motocyklu w ramach mojej pracy i sam na siebie wywieram presję to pewnie jak
Teorie zdasz nawet we czwartek ( ͡° ͜ʖ ͡°) egzaminy praktyczne rusza pewnie w marcu, wiec ogarnij jak najszybciej pkk i poluj na pierwszy wolny termin.
@eternit_nie_wybacza: Może wypożyczyć sobie 125 na jakiś weekend czy coś żeby zobaczyć czy ci się podoba, ja wsiadłem na jednoślad po prawie 10 latach :D po motocykl pojechałem autem i prosto od sprzedawcy pojechałem na płac nauki jazdy i 2 godziny ćwiczyłem 8, ruszanie, hamowanie itd. 125 kupiłem tylko po to żeby zobaczyć czy jazda na motocyklu to rzeczywiście coś dla mnie czy tylko chwilowa zachcianka, jak kupisz coś starszego używanego