Wpis z mikrobloga

@eternit_nie_wybacza: Profil możesz zrobić sam i teorie tez zdać samodzielnie, w szkole zostanie ci 20h jazdy i egzamin, ja zamierzam właśnie damami ogarnąć teorie a na jazdy zapisać się w pierwszym możliwym terminie ( prawdopodobnie początek kwietnia) z tym, ze ja mogę jeździć nawet codziennie i postaram się tak umówić z instruktorem żeby zrobić to w 2 tygodnie
@eternit_nie_wybacza ja zrobiłem kurs w niecały miesiąc. Możesz zapisać się tylko na jazdy, a teorie ogarnąć online. Tak naprawdę to papierologia urzędowa zajęła mi prawie polowe czasu mojego kursu.
Przed zapisaniem się do OSK możesz już zdać teorie w WORD, co tez przyspieszy proces.e
@mchmjszk: Z tego co pamietam, to tak. Generalnie te wszystkie jazdy to pic na wode fotomontaz. Niczego sie nie nauczylem poza robieniem osemki i wolnego slalomu. Z drugiej storny nie powinienem narzekac, bo zaplacilem grosze za to.
@mchmjszk: dadzą Ci motor i sam się nauczysz. U mnie tak było. Polecam przeczytać książeczkę, która dostaniesz do kursu, a potem literatura na temat jazdy motocyklem.
@eternit_nie_wybacza: Jak masz czas, to możesz zdać egzamin teoretyczny w WORD przed zapisaniem się na kurs. Po zapisaniu się na Kurs będziesz mógł go zdać dopiero po zakończeniu. Niby to nie jest problem, ale czasami terminy mogą być odległa, a tak będziesz mial z głowy. Zrob kurs, naucz się robić 8 na placu, zdaj egzamin i śmigaj. Również polecam książkę, która wymienił @mchmjszk . Pamiętaj, ze jazda motocyklem to nie to