Wpis z mikrobloga

28762,16km - 5,76km = 28756,40km

http://www.endomondo.com/workouts/222206574/11343918

O co chodzi z tym Łącznie w górę/łącznie w dół? :D Bo wcześniej myślałem że mój GPS ma problemy z poprawnym określeniem wysokości, tymczasem pobieżnie przejrzałem różne workouty i pola masymalna/minimalna wysokość są całkiem zbliżone, natomiast łącznie w górę/w dół - absolutnie różne :D

No i małe cool story: biegnę sobie, jestem mniej-więcej w 70% trasy, patrzę w bok - a tam na wąskiej, leśnej dróżce zaparkowany samochód i koleś w środku. Może z leśnym ssakiem, kto go wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo miejsce na parkowanie co najmniej dziwne, jako że dookoła głuchy las. Przebiegłem kawałek i nagle słyszę coś z tyłu, odwracam się, a tam ze 100 metrów za mną powoli, z wyłączonymi światłami toczy się ten samochód. Jeszcze nic poważnego, ale okolica taka, że na wszelki wypadek trochę przyspieszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) (kręcąc przy okazji tempo 3 min/km co na tym etapie trasy po prawie 20 minutach biegu raczej mi się nie zdarza za często :>) mija 26. minuta biegu, czas na minutę marszu. No to maszeruję, po chwili samochód przejeżdża (jakoś dziwnie blisko mnie xD) ale przejechał. Za chwilę się zatrzymuje jakieś 50 metrów przede mną. Koleś z niego wysiada, wchodzi na pole na którym rośnie zboże, stoi przez mniej-więcej 3 sekundy patrząc przed siebie, schyla rękę jakby chciał zerwać jeden kłos i wraca do samochodu (ale nic nie miał w ręce, kiedy wsiadał). W tym momencie byłem już tuż za nim i minęła minuta, więc zaczynam biec. On ruszył z kopyta (wcześniej, jak mówiłem, toczył się), wjechał na rozjazd, pojechał w lewo i mocno zwolnił. Ja akurat do domu mam w prawo, więc skręcam w prawo. Jak skręciłem i przebiegłem z 5 metrów koleś zatrzymał się. Postał z 5 sekund i pojechał. Nie wiem o co chodziło oO #niewiemocochodzi #trochewtf #sztafeta #biegowyrownik
  • 2
  • Odpowiedz