Wpis z mikrobloga

Fakt, że nagle się okazało, że Żelazna Logika jest pisana prosto z redakcji wpolityce to pyszna wisienka na torcie do ogólnego wykopfejsa który widzę, nie tylko na wykopie, od 2015 roku.

Mniej więcej od 2012 roku zrobiła się moda wokół mnie na "myślenie niezależne", Ziemkiewczów, Rachoni, Sakiewiczów itd. . Nie dało się przemówić, że może niektóre afery jak afera podsłuchowa są naciągane, że Komorowski nie stawał na krześle i tak dalej i tak dalej.

Potem przyszło jaranie się Długopisem, pamiętam jak sam mówiłem ludziom, że skoro wygra #bekazpisu to może Prezydent powinien ich miarkować, nie ważne, jak krew w piach.

Po czym nagle okazało się już ostatecznie, że te wszystkie Hipster Prawicy, Żelazne Logiki, Nagrody Złotego Goebellsa, Prażone Cebule są na krótkiej smyczy władz spółki Srebra, Hipster Prawica rządzi w TVP, a #4konserwy i tym podobne płaczą i płaczą jaki to obecny rząd socjalistyczny.

Można by było myśleć, że nasi rodzimi konserwatyści wyciągną z tego jakieś wnioski, ale nie. W 2019 roku wrzucili w wyborach gości którzy "ty Mati bo powie szczynść boże z mównicy", a lada chwila jako kandydata na prezydenta dostaniecie typa który popiera 18 emeryturę i jeszcze wyższe 500+ ale przynajmniej nie lubi gejów (co też zaczęło was na serio interesować dopiero jak #tvpis zadęła w róg do walki).

Nic się w tym kraju nie zmieni, bo dające sobą manipulować konserwy będą tak samo głupie przed szkodą jak i po szkodzie. Stonoga miał rację, a ja mam przynajmniej satysfakcję.

Narodowi Polscy Idioci.

#neuropa #konfederacja #facebook #afera #bekazprawakow
  • 28
@Print_Screen: problemem nie jest sam Janusz nawet, który akurat ostatecznie do niedawna wyciągał z polskiego społeczeństwa homosovieticusowanie

@AkyszLewusie

Bardzo ciekawe przemyślenia. Ja z kolei mam przemyślenia związane ze stymulacją prostaty. Chciałbym spróbować, pierwszy raz ale trochę się boję. Myślisz, że warto ?


Sam nie próbowałem Mirku, ale jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz.
@Print_Screen: Akurat sam Janusz jest stały w poglądach, w miarę stabilny i przewidywalny. Gorzej bo on się w sumie brata z każdym. Gdzie nie pójdzie tam jest 5% - to jest 5% Janusza a nie tych ludzi. I to jest problem mógłby wystawiać koty psy i mrówki i dalej miał by ~5%.

Mi szkoda Polski Fair Play - ale wydaje mi się, że ona też by cierpiała na podobny problem. Tak
@korin_:

bo taka partia musiała by zatrudniać swoich członków. Wtedy byli by specjaliści z różnych dziedzin i dyskusja miała by jakikolwiek poziom.


Chodzi Ci chyba o posiadanie własnego think-tanku.
@ZaplutyKarzelReakcji: mówił też, że pójdzie w sojusz z każdym z kim coś mu jest po drodze. Chyba wspominał że poszedł by i z diabłem. To pokazuje, że jego wyborcy nie różnią się od wyborców partii i wcale nie sprawdzają kandydatów.

Może masz rację co do użytych słów - bo pewnie czasem zmienia zdanie - ale w mojej opinii rzadko. Po prostu uważam go za przewidywalną osobę.