Wpis z mikrobloga

@Bramborr jestem po próbowaniu pomelo i owoców leśnych. Pomelo mega smak, owoce lesne spoko ale pomelo lepsze xD Mas iq juz wcześniej pilem i wg mnie najlepszego z tego zestawu. Zostaje mi do spróbowania verde guarana ale to za trochę :P
@Slimak21: Dzięki za informację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat trafiłeś, bo jutro robię zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo wszystko po pierwszym zachwycie nad Verde Mate Mas Iq i Cactus przerzucam się na Taragui. Verde Mate jest już dla mnie za mocno "perfumowana". Pogodziłem się z Taragui Maracuja i w tym kierunku pójdę: Taragui Citricos i NARANJA DE ORIENTE + jakiegoś mocarza, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slimak21: Co Ci powiem to Ci powiem, ale Taragui Naranja de oriente to jest chyba to czego szukałem. Yerbową goryczka okraszona słodkimi pomarańczami, zapach pięknie się unosi, smak odczuwalny po wielokrotnym zalaniu. Pobudzenie średnie, ale kiedy tego potrzebuję to mieszam z czym mocniejszym i wychodzi świetny mix. Polecam gorąco.
@Bramborr no to mam kolejny smak do następnego zamówienia xD dzięki xD narazie dopijam poprzednie zamowienie ;) ale spróbuję np pomelo które mialem teraz z citritos i naranja zmieszam i zobaczę co z tego wyjdzie :P