Wpis z mikrobloga

Chłopaki.
Francuzi aaa TFU, do dziś nie wysłali Baccarata, także nici z wysyłki po 12 stycznia. Będzie dobrze jak przyjdzie w połowie tygodnia po 19 stycznia.
Napisałem do nich żeby połączyli moje zamówienie z poprzednim z próbkami:

We wish to apologize for the slight delay in responding to your email.

We regret to inform you that we were not able to combine orders ORD000000118201 and ORD000000118550 as your latest order is currently being verified as the total amount is over 500€.


Your parcel for order ORD000000118201 will be picked up by our carrier shortly and your tracking number will be: CF158692886FR.

Once your second order has been verified and shipped, you will receive the tracking details via email.


Jak dobrze rozumiem francuskie wysrywy, to te łby czekają aż jakiś miły Pan z mastercard przyniesie im kasę w gotówce, bo powyżej 500 Euro nie ufają informacji online o przyjęciu płatności ? wtf ? XD

Nieoficjalnie, mają zamieszanie w związku z poddaniem się wrazie wojny usa vs iran #pdk także czekamy, a ja informuję żebyście nie wysyłali na mnie komornika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. @boa_dupczyciel oczywiście też ma ciszę w eterze, nie dostał nawet odpowiedzi na maila (napisz proszę co im wysłałeś XD)

Wołam miruny z najlepszej rozbiórki ever:
@n_rostova: @Wygryw_z_wyboru: @Frollo: @Rybkalubiplywac: @Karol8888: @vizori: @Tomash93: @tomeczek11: @Obliv: @LivingBrain: @rev9: @LeonMoczydupa: @trzewikodziup: @chuckmls: @przemilcze: @Quimeen: @alvaro1989: @emiliooestevez: @Arado-Akbar @maniekdraniek
#perfumy
Pobierz SnoobDuog - Chłopaki.
Francuzi aaa TFU, do dziś nie wysłali Baccarata, także nici z ...
źródło: comment_k2PuCr9spx7PcbBsbXudYn1V0JSuNKvG.jpg
  • 22
@SnoobDuog: Nieustannie tylko zniechęcam się do tego narodu xD na erazmusie traktowali mnie jak podczłowieka bo byłem z Polski, jedynym klientem który mnie oszukał był Francuz. Ogólnie ten oficjalny sklep jest tragiczny, już tutaj wiele osób narzekało że nie odpowiadają na maile lub że długo się czeka. Taka luksusowa marka, ta cała otoczka, ehhh.
@SnoobDuog: żadnym narodem nie gardzę bardziej niż Francuzami. Miałem nieprzyjemność pracować na projekcje z nimi i po trzech miesiącach dowiedziałem się, że Polak to tania siła robocza dla reszty Europy (w tamtym czasie zarabiałem więcej niż oni przeliczając na złotówki xD); Polska to dzicz w której na każdym rogu spodziewasz się #!$%@? i czyszczenia kieszeni z wartościowych przedmiotów; po angielsku nie chcieli mówić (bo to język plebejuszy), a jak próbowałem im
@KaraczenMasta: no ale to że jesteśmy tanią siła robocza to chyba większość zachodu i północy myśli... I w sumie tak jest - bardzo dobra jakość pracy, oczekiwaną kasa zazwyczaj normalna lub niższa niż u rodaków "klienta"