Wpis z mikrobloga

  • 21
Piszę tutaj bo inaczej nie mam możliwości dotarcia do zainteresowanych.
Hej @Seba_Kot, czemu Twój brat jest takim delikatnym płatkiem śniegu, że jak na grupie wózek and wagon team śmiałem go skrytykować że nie chce wytłumaczyć jaką zniżkę daje kod na kfd, to zwyzywał mnie od zjebów i dał bana?
#afera #mikrokoksy #silownia #kfd
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 22
@Roade Z każdym zawodnikiem czy fit trenerem na Fejsie jest tak samo. Zapytasz o coś konkretnie typu: gdzie kupiłeś ciuchy, których używasz na siłowni, to odpisze hehe w szmatexie. Albo ile kalorii ma w posiłku który wrzucił, to odpisze coś w stylu miliard albo w #!$%@?.
Tak samo tutaj zapytałem co daje ten kod i oczywiście odpowiedź: zajebistą formę.
Czy z Wami nie da się prowadzić jakiekolwiek normalnej konserwacji?
  • Odpowiedz
@furcio: To może dostarcz jeszcze jakieś dowody np w postaci screenshota rozmowy. Bo równie dobrze Twoja "krytyka" mogła polegać na użyciu wyzwisk i przez to dostałeś odpowiedź na podobnym poziomie, oraz w rezultacie bana. Pokaż coś co udowadnia Twoją racje, bo nie sądzę, że jakaś normalnie myśląca osoba będzie dochodzić czegokolwiek na podstawie zdania anonimowej osoby z internetu.
  • Odpowiedz
Pierwszy mnie zaatakowałeś mówiąc, że "koksy nie umieją normalnie odpisywać" to powiedz mi kto pierwszy kogo zaatakował... fakt moze zbyt pochopnie zareagowałem, bo powinienem zlać ten komentarz, ale on byl odpowiedzą na Twój. Pozdrawian
  • Odpowiedz