Wpis z mikrobloga

@Kajakiem_po_Azji skorzystaj z porownywarki by znaleźć najlepsza na te chwilę ofertę, sytuacja caly czas ulega zmianie. Znajdziesz ja z tego co kojarzę np na stronie bankier.pl. Przy zmianie banku wszystko jest bardzo łatwe, ja pamiętam że załatwiłam to z pozycji komputera i chyba tylko kurier przyjechał do domu poprosić o podpis dokumentacji, ale i co do tego nie jestem pewna. Zaś do zamknięcia konta w mbanku musiałam wysłać oczywiście #!$%@? list, ale
  • Odpowiedz
@Kajakiem_po_Azji zawsze mnie smieszy jak ktoś mówi że ma wszystko za darmo, a potem dopytuje o np wypłaty w bankomatach to mówi że nie wszystkich xd pytam dalej i oczywiście znowu trafiam że coś tam jednak płatne. Są banki, które jak mówimy że są bezpłatne, to naprawdę takie są, a ten mbank to moja trauma. Zmiany warunków umowy w trakcie jej obowiązywania, któregoś stycznia kilka lat temu wraz z nowym rokiem moje
  • Odpowiedz
@warstwowy_kabel A w ilu innych bankach miałeś konto? Nie denerwuje Cię latanie z góry na dół po galaxy, bo na innym piętrze jest akurat darmowy dla Ciebie bankomat? Sprawdziłeś czy 1 stycznia tego roku nie wpadły Ci jakieś magiczne opłaty, tak jak mi się to kiedyś zdarzyło? Xd
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: w jednym jeszcze misiem, chyba Pekao. Bankomat? To już dla mnie urządzenie którego używam raz w miesiącu. Płatności wszystkie blik, przelewy blik, płacę wszędzie telefonem. No i cały czas mam wszystko za darmo. Tak samo z morele nigdy nie miałem problemów xd Widoczne mam szczęście.
  • Odpowiedz