Wpis z mikrobloga

@polskipolaczek: lubię sobie zapisywać moje cele na każdy dzien, jak to coś poważniejszego to nawet godzinowo to rozpisuje. Nauczyłam się tego, bo kiedyś miałam straszny problem z odkladaniem różnych rzeczy na później, albo czasem przytlaczal mnie ogrom zajęć i w efekcie nie robiłam nic.
Świetnym lifehackiem jest też to, ze jak miałam jakieś natrętne negatywne myśli, żeby wyjść na spacer i iść szybkim tempem, żeby sie zmęczyc. Mózg wtedy zamiast na
@polskipolaczek
- bezpośrednio po użyciu odkładam przedmioty na ich miejsce, tak łatwiej i szybciej o porządek
- zawsze mam w zapasie jakiś makaron+pesto+pomidorki koktajlowe+ser (cheddar/mozzarella/feta) tak na wypadek gdybym nie zdążyła z zakupami a trzeba na już zrobić obiad
- regularnie spryskuję armaturę łazienkową wodą z octem, dzięki temu nie ma problemu z kamieniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@polskipolaczek: najlepszy pro tip od dawna ale nie zawsze działa

the best LPT I've ever seen on here was a pretty recent one. when a free trial for something is up, you can re register using email+1@gmail.com without having to create a new Gmail account. whenever you use email+1@gmail.com, all emails will be forwarded to email@gmail.com yet the free trial registers it as a completely new account. you can increment the
@polskipolaczek
- trening rano przed pracą- potem cały dzień mam wrażenie, że już tyle dla siebie zrobiłam!
- Koniecznie jakieś warzywo bardzo owoc do obiadu. To już jest taki nawyk, że po prostu muszę dojeść jakiegoś pomidora nawet po pierogach.
- zapalenie świeczek podczas wieczornego chillu - zawsze uważałam to za głupotki, ale od kiedy zaczęłam zapalić sobie świeczki wieczorem, to jakoś czuje, że mi się lepiej odpoczywa