Wpis z mikrobloga

Jakie wskazówki w codziennym życiu w rodzaju "piję jedną szklankę wody zaraz po przebudzeniu", które ułatwią życie, polepszą zdrowie, macie?
- zmywam naczynia zaraz po jedzeniu
- każdego dnia muszę przeczytać książkę, choćby kilka stron
Podzielcie się swoimi lifehackami.
#pytanie #minimalizm #ciekawostki
  • 118
  • Odpowiedz
@Keeis: Schodzę na naprawdę niski poziom, ale znam człowieka, faceta, który jest oburęczny i jest w stanie wiele rzeczy robić jedną i drugą ręką (oprócz pisania, co ciekawe). Jedne rzeczy robi lepiej lewą, drugie prawą, no długo, by wymieniać. Zawsze w luźniejszej i zakrapianej atmosferze ktoś się pyta o te czynności XD Ponoć bez różnicy mu XD
  • Odpowiedz
@polskipolaczek Zaraz po przebudzeniu 2 serie pompek do maxymalnej ilości powtorzen, rower zamiast samochodu do 20km trasy, wrzucanie 5 złotówek do skarbonki, zamiast fryzjera własną maszynka, nie oszczędzaj na butach, po grubszej imprezie zawsze chowaj 2 browary na 2 dzień, kupuj skarpety w sklepach budowlanych, nie ruszaj się z domu bez scyzoryka, zero cukru i slodyczy, raz w roku wyjdź boso polazic po śniegu, znajdź pracę bez zmian, hoduj 1 kwiatka
  • Odpowiedz
@polskipolaczek: nadal walczę, aby to byly moje stale nawyki, ale śmiało mogę powiedzieć że polepsza to moje życie :

- do 22 korzystam z elektroniki, 30 minut na prysznic, a potem telefon zdala od łóżka i sen

- wstawanie dosyć wcześnie, najlepiej około
  • Odpowiedz
3x30 minut cardio w tygodniu nawet na level 1 na maszynie potrafi zmienic zycie.


@InterferonAlfa_STG: regularnie ćwiczyłem i to ostro (z dobrymi efektami), życia mi to nie zmieniło, energii jak miałem, tak mam mało, po drodze zmieniłem parę razy nawyki, ale w gruncie rzeczy - samopoczucie bez różnicy. No dobra, fajnie jest móc bicepsy ponapinać :D
  • Odpowiedz