Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Możecie mi wytłumaczyć #rozowepaski dlaczego musiałyście się #!$%@?ć akurat do programistów ( ͠° °) ?? To już który profil, który to powiela, nie managerowie, nie, TIRowcy czy budowlańcy tylko IT.

#patologiazmiasta #patologia ##!$%@? i jako Krakus ##!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡) #tinder #stereotyp #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz CuckCuckKlan - Możecie mi wytłumaczyć #rozowepaski dlaczego musiałyście się #!$%@?ć a...
źródło: comment_XJv3670C54oESlZYQZnI0bnXFtPcgl5h.jpg
  • 118
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CuckCuckKlan: jeśli miałabym zgadywać, to, nie urażając nikogo, zdarza się, że programiści żyją troche w swoim swiecie - opowiadają dowcipy smieszne tylko dla nich, próbują zaimponować fachową wiedzą, totalnie niezrozumiałą dla innych + często lata życia przed kompem, bez innych zainteresowań, owocują pewnego rodzaju brakiem obycia w towarzystwie, swego rodzaju dzikością. Absolutnie nie twierdzę, że tacy są wszyscy, po prostu są takie jednostki i psują opinie reszcie

za to nie można
@Quinn: Bo klepanie kodu to większość pracy w IT. Trudno żeby każdy zajmował się niewiadomo jak zaawansowanymi sprawni. Nawet ci co się zajmują często większość czasu spędzają jednak na robieniu powtarzalnych rzeczy jak większość. W ogóle to mam wrażenie że powiedzenie klepacz kodu pojawiło u ludzi z bólem dupy jako obelga żeby jakoś dopiec komuś. Coś jak #!$%@? że kierowca na taksowce to plebs a kierowcy tira to elita. ludzie bez
Da sie w tym watku wypatrzec delikatny (lub nie) bol dupy pewnej grupy zawodowej. I bynajmniej nie chodzi, tu o dupsko z zalaczonej foty.


@PurpleHaze: i dlatego wydaje mi sie wlasnie wydaje mi sie ze laska skresla takich z miejsca.
Bo programista ma 10-15k i mysli ze jest kims. W grupie docelowej tej panienki, czyli np we wszystkich klubach gdzie chodzi na imprezy kazdy tyle zarabia, a poza byciem programista ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubiepepsi2137: Samą karynę mam tam, gdzie ona to teraz eksponuje na zdjęciu. Boli mnie, że zawód dzięki któremu funkcjonuje większość firm ( te z komputerami ) jest opluwany (,). My nawet nie kręcimy takich wałów jak prawnicy czy lekarze, ba jak się klika zrobi w projekcie to sajonara i szukasz innej, lepszej firmy.