Wpis z mikrobloga

Jadę sobie spokojnie i przepisowo do pracy nagle widzę z prawego pasa jakaś #p0lka z głową w chmurach #!$%@? się na mój pas za drugim autem (które dosyć nautralnie wpuściłem) prosto na mój prawy bok (niszcząc zasadę suwaka) trąbie na nia jak #!$%@? a ona tylko pokazała ręką że sorry aż miałem ochotę zatrzymać się i zabrać jej prawo jazdy. Arabia Saudyjska dobrze robi nie wpuszczając kobiet za kierownicę #polskiedrogi
  • 10
Arabia Saudyjska dobrze robi nie wpuszczając kobiet za kierownicę


@siwy92: nie jestem mizoginem, ale jak tak dłużej pomyślę… 10 lat mam prawo jazdy, miałem w tym czasie 4 mocniejsze stłuczki. Raz #!$%@?łem się w 80cm rurę leżącą na środku autostrady, ale pozostałe 3 razy wjechano we mnie. I we wszystkich 3 przypadkach kierującymi były baby po 40, które - mimo ich oczywistej winy - za każdym razem zwalały winę na mnie
niszcząc zasadę suwaka


@siwy92: dobrze to zabrzmialo. Poza tym, kobiety i mezczyzni odwalaja, ale zasada jest prosta: jesli migna awaryjnymi albo machna reka 'ze sorry' to powinno sie automatycznie przebaczyc.
@implicenty no tak ale kiedy sam jestem zepchnięty prawie na barierki bo paniusia zmienia pas.. .są jakieś granice dobrego smaku. Dosłownie z tydzień temu widziałem identyczna sytuacje jak mnie teraz spotkała gdzie (prawidłowo jadące) nowe BMW 7 mocno uciekało przed busem. W busach martwe pole w lusterku jest większe a w tej sytuacji sam nie wiem co ona miała na myśli?
@siwy92: Well. Ludzie już tak mają. Jeżdżąc zakładam, że każdy kierowca chce mnie zabić, a każdy rowerzysta i pieszy wybrał się dziś na drogę z zamiarem popełnienia samobójstwa pod moimi kołami. Takie życie, ale póki co mam dzięki temu czyste konto. ¯\_(ツ)_/¯