Wpis z mikrobloga

chciałbym widzieć jak wygląda twoje ciało (czy warto) skoro od dobrego czasu faszerujesz się takim gównem.


@samuraj24: Pomijając już, że w wykopowy ekshibicjonizm nie lubię się bawić, to bezużyteczna informacja. Chcesz cokolwiek wiedzieć jak cokolwiek działa na ciebie, to sprawdź sam. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szary_obcy: Ani to, ani tamto. Wielokrotnie już zaznaczałem, że nie robię tego dla redukcji, nie bawię się również w idiotyczną grę pt. "liczenie kalorii". Istotne fluktuacje u mnie są, w zależności od tego co akurat robię w danym momencie. Jak chcę z jakiegoś powodu się odchudzić to po prostu przestaję jeść przez tydzień.
  • Odpowiedz
Jeśli wolno spytać to jak stoisz z minerałami? Ja niedawno miałem problem ze skurczami w łydkach i musiałem pobrać kilka dni magnez a teraz pilnuję orzechów w diecie.


@luk04330: Kwestii magnezu generalnie nie da się zmierzyć laboratoryjnie. Albo masz symptomy, albo nie - podklinicznych niedoborów nie da się łatwo stwierdzić. Kiedy jem spore ilości soli, to skurczów brak, więc nie mam za bardzo podstaw podejrzewać niedoboru magnezu. W każdym razie mięso
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: A jak wygląda masa ciała vs wzrost? Bo jak przyjmujesz tyle kalorii to na bank masz nadwagę. Tylko ja się zastanawiam czy nie zapychasz sobie żył takim tłustym jedzeniem. Choć skoro mówisz, że nie cierpisz na tę przypadłość to pewnie sporo się ruszasz w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
A jak wygląda masa ciała vs wzrost? Bo jak przyjmujesz tyle kalorii to na bank masz nadwagę.


Na bank nie masz pojęcia o czym mówisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wzrost: 184 cm
Masa: 88 kg
Obwód w pępku: 83 cm

Tylko ja się zastanawiam czy nie zapychasz sobie żył takim tłustym jedzeniem.


To tak nie działa. Mówienie, że "tłuste żarcie zapycha żyły" to jakby analogicznie słuchać kogoś, kto
  • Odpowiedz