Wpis z mikrobloga

Mireczki gdzie można zgłosić Janusza, który uważa że płatność kratą może być dopiero od 10 PLN?

Potrzebowałem wydrukować na szybko przed pracą kilka dokumentów plus jakieś tam ksero, idę więc do punktu ksero przed moim domem. Na drzwiach wielka naklejka mówiąca o tym że w ich punkcie można korzystać z kart płatniczych, po czym po wydrukowaniu dokumentów Pani uświadamia mnie że TAK, można, ale dopiero od 10 PLN.
Mówię jej że to niezgodne z prawem i że proszę umożliwić mi skorzystanie z terminalu, na co ona że ludzie jej płacą po 2/3 złote kartą i jest to nieopłacalne. Odpowiedziałem że jeżeli jest do dla jej nieopłacalne to niech zostawi płatność gotówką. Skończyło się na tym że nie miałem gotówki, nie dostałem dokumentów i musiałem lecieć do innego punktu (,).

#zalesie
#polska
#januszebiznesu
  • 7
Mówię jej że to niezgodne z prawem


@Razzish: Jesteś pewien? Bo wszędzie gdzie o tym czytałem jest mowa, że nie jest to zabronione przepisami. Jedynie w umowie między operatorem a sklepem jest zapis o braku limitów. Ale umowy między przedsiębiorstwami nie są źródłem prawa.