Wpis z mikrobloga

randomowy Ahmed z Iraku wyssał bycie #!$%@? przez bomby z mlekiem matki, także ty sie tam o niego nie bój


@Jestem_robotem123: Bzdura. Np. Teheran to jest normalne miast gdzie ludzie zyja nie myslac o wojnie. Sam pare razy bylem w Iranie dogadywac kontrakty, kraj jak kazdy inny z tamtego regionu, nikt nie mysli normalnie o wojnie i smierci.

@AGS__K: Zle sie domyslasz. Nie ma czegos takiego jak przyzwyczajenie do bombardowania.
@miki4ever: Co ciekawe wiem o co Ci chodzi, ale jednak mylisz sie. Chodzi Ci o to, że boją sie o swoje życie i do tego cięzko przywyknąć, ale do samych bombardowań, jak najbardziej można sie przyzwyczaić. Do życia w ciagłym napięciu też. Zresztą, jest jakiś powód dla którego pńastwa wysyłają swoich żołnierzy do stref walk, aby Ci nauczyli sie radzić sobie w sytuacji ciągłego ryzyka.
taki randomowy Ahmed który żył sobie życiem spokojnego gościa


@Hypeman: czy ja wiem czy spokojnym, w kraju gdzie są dwie armie, a druga armia tylko po to aby bronić Rewolucji Islamskiej i szerzyć jej propagandę...

Irańczycy to nie arabowie tylko persowie kolego.


@kub54: teoretycznie tak, ale co to za Persowie, którzy przyjęli arabską religię