Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć tych co nie wierzyli, że można zrobić taki progres, tak wyglądać, tak kłamać i mimo tego wciąż zarabiać na licealistach wyciskających 60kg zamawiających koszulki DZIK za kieszonkowe


@FeC7800: Ja myślę że wiele osób ma złe podejście do WK, oni przecież nie obiecują że po ich białku czy tam kawie będą wyniki jak po cyklu na teściu. Czy sprzedają swoje produkty drogo - tak, sprzedają.

Nie powinniśmy chyba jednak patrzeć na
@Andrzejek13: ale nikt nie wierzy, że koszulka DZIK daje +20kg do siły
w tym problem, że ludzi opowiadających takie bajki jak oni należy wytykać palcami i pytać jak im nie wstyd a nie przelewać im niedorzeczne pieniądze za gadżety z cringe'owymi hasłami wyforsowanymi na filmikach
Ja myślę że wiele osób ma złe podejście do WK, oni przecież nie obiecują że po ich białku czy tam kawie będą wyniki jak po cyklu na teściu. Czy sprzedają swoje produkty drogo - tak, sprzedają.

Nie powinniśmy chyba jednak patrzeć na to jak oszustwo bo nie obiecują po kupnie kubka czy koszulki Dzik wspaniałych wyników w wyciskaniu. Oni po prostu sprzedają gadżety tak jak robi to masa youtuberów a że są
Patrzcie na mój progres, patrzcie na moją sylwetkę i wyniki w debiutach. I to wszystko osiągnięte w krótkim czasie i w dodatku naturalnie!


@barystoteles: Przecież Owca z 13 lat ćwiczy, jak dla mnie czepiasz się na siłę.

Nadruk na koszulce jest formą ekspresji i wyrażania swojej przynależności i sympatii.

Myślę że tak właśnie jest z ludźmi w koszulkach Dzika, nikt przecież nie myśli że od noszenia koszulki urośnie.
@barystoteles: Aż sprawdziłem sobie ich sklep i oni nie piszą nawet na swoich suplach że można się spodziewać większych przyrostów o 30% ani innych bzdur jak niektóre firmy.
https://wksklep.pl/kreatyna-premium

Czy cena ich produktów jest przesadzona - jak najbardziej.
Czy są one skierowane głównie do bananowej młodzieży - tak.
Czy obiecują/sugerują jakieś wspaniałe wyniki - nie.

Tak więc jak dla mnie hejt na nich jest mocno przesadzony, oglądam czasem ich filmy i