Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nadzieję, że Administracja mój post doda.
Tl;dr: depresja od wielu, wielu lat, brałem leki z różnych grup, żadne nie pomogły. Jestem NEET`em (Not in Education, Employment, or Training) - nie widzę w niczym sensu, nic mi się nie chce, smutno mi cały czas, najchętniej spędził całe życie w domu, pod kołdrą(ludzie w moim wieku zakładają rodziny/kończą specjalizacje etc.).
Chciałbym spróbować ,,medycyny alternatywnej" - dokładniej psychodelików, ale podczas ostatniego sezonu nie miałem siły nawet myć się codziennie/co 2 dni(-> nie dałem rady na wieś wyjechać,po łąkach/pastwiskach szukać)(mam tu na myśli ,,tzw. Magic Muschrooms").
Potrafię zainstalować system na pendrive (Tails był polecany), ale jak kupić anonimowo bitcoiny/założyć email/zaszyfrować wiadomość do vendora(i w ogóle jak zamówić, skąd itp.)? Jak zadbać o bezpieczeństwo moje (Co w razie wpadki/Co jeśli nie mam słupa/Jak sprawdzić grzyby czy nie są spryskane jakimś gównem)?

Tagi dla zasięgu: #tor #darknet #narkotykizawszespoko #depresja #psychodeliki #linux #bitcoin #kryptowaluty
PS na prywatne wiadomości nie odpowiadam - napisz proszę w komentarzu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 18
@zakowskijan72: uzależniony od psychodelików? niezły z Ciebie debil

@AnonimoweMirkoWyznania: grzyby możesz zasadzić w domu z legalnego growboxa, ogólnie jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy na temat psychodelików (albo empatogenów - te też nieźle sobie radzą z problemami) to najpierw ją uzupełnij a najlepiej znajdź lekarza który poprowadzi Cie z nimi i który ma w tym doświadczenie (niestety w naszym kraju to czarna magia ale zdarzają się i tacy lekarze)

btw. pamiętaj,
@AnonimoweMirkoWyznania: Grzyby to nie używka pokroju marihuany i naprawdę ciężko byłoby się od tego uzależnić. Duże dawki bywają nie do końca przyjemne, nawet jak przynoszą ulgę i poprawę samopoczucia i raczej ludzie nie chcą zbyt często powtarzać. Mikrodawkowanie nawet jak przyjemnie działa to też nie można powiedzieć żeby wciągało i nie słyszałem, żeby ktoś miał objawy odstawienne po przerwaniu stosowania.
Jakichś ciągów na dawkach rekreacyjnych nie porobisz, bo szybko rośnie tolerka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:

ale jak kupić anonimowo bitcoiny

Tworzysz portfel bitcoin. Tworzysz portfel monero i drugi portfel monero2

Można kupić Bitcoiny na Bisq i wymienić na monero, z pierwszego portfela monero na który wpłaciłeś monero możesz przerzucić jeszcze raz na drugi portfel dla pewności. Monero jest obecnie chyba najbardziej anonimową kryptowalutą z tych popularnych dlatego jak gdzieś płacisz to płać w monero. Jeśli nie ma możliwości płatności w monero to lepiej płacić w
@AnonimoweMirkoWyznania zły nastrój czy depresja tym bardziej plus psychodeliki równa się mega badtrip. Nie polecam. Niby były jakieś badania i niby coś lsd pomagało na depresję ale to pod okiem psychiatry a nie sam na chacie. Ewentualnie czyste mdma(kryształ) poprawi ci humor ale to na parę godzin. Jak masz problem z głową to #!$%@? nie ćpaj bo cię zmiecie z planszy.
@AnonimoweMirkoWyznania: https://www.zamnesia.com/425-top-10-magic-truffles tutaj możesz zamówić trufle, dojdą pod wskazany adres, to jest to samo co magiczne grzybki, ale jak ludzie wyżej pisali, jak masz zły nastrój to możesz mieć badtripa, ale na rozsądnych dawkach raczej trudno o badtripa, nawet przy depresji jak dla mnie, chociaż ja np mam zaburzenia depresyjno-lękowe , więc nie mam typowej deprechy ale mam często tragiczne dni w których czuje się jak gówno, nie mam na nić