Wpis z mikrobloga

Mam pytanie... XD Podejrzewam odpowiedź, no ale!
Od zawsze podobały mi się starsze bawarki no i takie e39 wydaje się bardzo spoko.
Rzuciłem okiem na OLX i te auta są teraz jakoś śmiesznie tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytam poważnie - da się teraz kupić coś sensownego z większą benzyną w gazie do 10k? XD
Czysto teoretycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bmw #samochody #motoryzacja
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danielek5674773: Mi nie chodzi o prestiż XD Teraz jeżdżę v70 w gnoju z silnikiem od T4 i też jest fajnie, ale "gdyby" coś, to może bym się za E39 oglądał XD
Jestem wysoki i potrzebuję dużego, wygodnego auta, a opcja z RWD i stosunkowo mocną benzyną (tak, te 170KM to już dla mnie stosunkowo mocna benzyna) brzmi ciekawie XD
@patryk-hukalowicz: 2.0 raczej mało, właśnie 2,5 i 2,8 byłoby
  • Odpowiedz
@CinuLNS: te fury ruchało już po 15 osób z czego każdy następny co raz mniej, ludzie tam gnój nimi wozili i sie nie #!$%@? z wymienianiem części. nie kupisz nic przyjemnego w użytkowaniu (a po to chyba chcesz bmw) za małą kase
  • Odpowiedz
@patryk-hukalowicz: Też tak właśnie mi się wydaje, że ceny poleciały znacząco w dół i to, co rok temu było za 15k, teraz jest za 9 ¯\_(ツ)_/¯
@ROZPEIRDOL9001: To są czysto teoretyczne spekulacje na ten moment. Po prostu zdziwiły mnie ceny i zapytałem. Nie wydaje mi się żeby nawet auta za te 15k były bardzo złym stanie technicznym. Kwota 20k, o której ciągle piszesz wydaje się trochę przesadzona jak
  • Odpowiedz
  • 6
@CinuLNS Oczywiście, że za 10k zł da się kupić dobre BMW E39. Wielką zaletą, że to wogóle nie rdzewieje jak nie kombinowane. Mechanika pancerna itd. Najlepsze auto tej klasy z tych lat.

@jaroslaw_madry Bo dla was fajne E39 to 3.0 w mpakiecie produkcja 2003, miesiąc grudzień, dzień nieparzysty, pierwszy lakier, obowiązkowo individual, 130k km przebiegu, a potem ktoś pyta o normalną Bawarkę do normalnej jazdy i nie, nie kupisz musisz
  • Odpowiedz