Wpis z mikrobloga

Mam pytanie... XD Podejrzewam odpowiedź, no ale!
Od zawsze podobały mi się starsze bawarki no i takie e39 wydaje się bardzo spoko.
Rzuciłem okiem na OLX i te auta są teraz jakoś śmiesznie tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytam poważnie - da się teraz kupić coś sensownego z większą benzyną w gazie do 10k? XD
Czysto teoretycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bmw #samochody #motoryzacja
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielką zaletą, że to wogóle nie rdzewieje jak nie kombinowane.


@Kejran: Warto zajrzeć pod mastykę na prograch albo podłodze bo jednak coś tam się dzieje (co najmniej okolice punktów poparcia) jak ktoś nie konserwował i to jest właśnie ostatni moment żeby zrobić przy odrobinie szczęścia bez dziur.
Samochód jak każdy inny więc naturalne, że cena spada kiedy ma około 20 lat i daleko do miana klasyka.
  • Odpowiedz
@Kejran: O, podobnie to widzę XD Nie jestem aż tak zielony w kwestii aut używanych na naszym rynku ;)

@jaroslaw_madry: No mówisz o m-paku i niskim przebiegu, a mnie by ewentualnie interesowało 2,5 litra z gazem bez bajerów i nawet szafą skręconą z 400 na 200, bo się tego nie boję - byle mechanicznie było sprawne, a to można z grubsza zweryfikować ;) Sam teraz mam auto z
  • Odpowiedz
@sorek: jakby spuścił 50k z bety, to bym nawet założony budżet nagiął o te 9 stówek XD No proszę was, koleś nagle z dupy wyskakuje z M5 w temacie piątki do 10k XD

@jaroslaw_madry: Zdradzić Ci sekret? Wszystkie mają 400 przejechane, a te sprowadzone zwłaszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@CinuLNS
@jaroslaw_madry
@HetmanPolnyKoronny A ja wam zdradzę sekret, że w wakacje z @fbkq znaleźliśmy piękne, idealne E39 w oryginale, 2.8 sedan, automat z LPG, bez grama rdzy, lakier oryginalny, przebieg również nieduży i oryginalny.
Cena mieściłaby się w budżecie ( ͡º ͜ʖ͡º)Auto 15km od domu, w dodatku stało prawie miesiąc bez większego zainteresowania.

@oczkers Ale to widać na pierwszy rzut oka przeważnie.
  • Odpowiedz
@CinuLNS: weź nie słuchaj ich xDDD kupisz spokojnie 2.5 a nawet 2.8 dobrze wyposażone i bez rdzy, która nie będzie skarbonką bez dna.
  • Odpowiedz
@fbkq: A #!$%@? tam, jakby się coś przytrafiło, to może wezmę pod uwagę XD
W sumie jak tam koszty utrzymania takiej 2,5-2,8? Można to +- porównywać z Volvo w podobnym roczniku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kejran: Ano właśnie nie bardzo, progi mają od dołu osłony plastikowe, pod nimi jeszcze jest mastyka ala guma, a ruda wchodzi pod nią przy punktach podporowych albo ze środka progu i nic nie widać bo guma to idealnie pokrywa. Zauważysz dopiero jak guma zacznie odstawać albo ruda pójdzie do góry progu ale wtedy już raczej bez wymiany albo zalepiania ala wazzup się nie obejdzie.
  • Odpowiedz