Wpis z mikrobloga

@kre-dens w aplikacji jest kategoria na zasadzie "kobiety, które rządzą na ekranie" lub coś podobnego. No i niezależnie od gatunku są tam powrzucane filmy, w których kobiety grają główne role (oddzielna kategoria! XD)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kids & family to w takim razie dla ciebie też gatunek?

Chodzi o uporządkowanie filmów, i jak dla mnie taka kategoria jest bardzo pomocna, bo lubię filmy w tej tematyce.

@mariano7: Jak lubisz filmy dla dzieci, to twój problem, ale mowa jest o propagandzie LPGT.
@agent-cooper zdefiniowałeś siebie i swoją wypowiedź już prawie na samym początku dodając "i resztę zboczeń". No nie wiem, ja się tam za zboczeńca nie uważam, a raczej dość normalną osobę, z jakimiś wyższymi wartościami.

Co masz na myśli z wpychaniem LGBT na siłę? Tym, że jakiś bohater jest nieheteronormatywny? A wiesz, że to nie jest nic zaskakującego, bo tak jest też w rzeczywistości? Pracujesz, żyjesz, rozmawiasz, przemieszczasz się wśród gejów, lesbijek, transseksualistów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czyli feministyczne filmy nie mogą być dobre, hm?

@gram_w_mahjonga: Może i mogłyby być, ale nie są.

Może po prostu inaczej oceniamy filmy.

Bo wy filmy oceniacie na podstawie wartości propagandowej, a nie według żadnych kryteriów sztuki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co masz na myśli z wpychaniem LGBT na siłę? Tym, że jakiś bohater jest nieheteronormatywny? A wiesz, że to nie jest nic zaskakującego, bo tak jest też w rzeczywistości?

@mariano7: To po prostu socrealizm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli na ekranie pocałuje się jakaś heterycka para to też mam się tym oburzać?

@mariano7: Najwyraźniej tak jest, skoro istnieje oddzielna kategoria filmów dla LPGT. Ewidentnie nie chcą oglądać filmów dla normalnych ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tak. Po to oglądam filmy. Dla wartości propagandowej. Puknij się w łeb.

@gram_w_mahjonga: Przecież sama przyznałaś:

Zgadzam się z tobą, teraz jest moda i zapotrzebowanie na filmy feministyczne. Np ja mam takie zapotrzebowanie :)

Czym jest "film feministyczny", jeżeli nie propagandą feminizmu?
@mariano7: ale się podpaliłeś. Spokojnie. Widzisz tam uśmieszek koło "innych zboczeń" specjalnie chciałem zabrzmieć jak typowy gbur ale puściłem Ci oczko żebyś wiedział że żartuję.

Co mam na myśli mówiąc że Netflix wciska to na siłę?
Bo widać to że dla poprawności politycznej wciska sie aktorów i poglądy mimo że jest to zwyczajnie zbędne.
W filmach mówiących o homoseksualizmie jest to normalne dlatego filmy takie jak Brokeback Mountain czy portret kobiety