Wpis z mikrobloga

Co kieruje ludźmi, którzy po dwóch latach milczenia dzwonią z pytaniem ‚jak tam, co słychać, musimy się spotkać!’ i już w tej samej rozmowie wspominają, ze chcą od ciebie pożyczyć 5k na krzywy ryj?
Czy przewidują, ze to się uda?
#takatoprzyjazn
  • 48
  • Odpowiedz
@Grimsch: Takie rzeczy to ja często słyszę z różnych ust, bajki o tym, co POWINNI mieć i co będą mieć, wyśmiewanie tych, którzy maja takie normalne, średnie życie. Ale jednocześnie samemu nic ze sobą nie robią i stać ich tylko na wynajem starego gierka.
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam: No gosc ciekawy przypadek, mitoman, ktory wiecznie nabija sie z innych, jak to ujelas normalnych ludzi, ale to co mnie poruszylo wtedy to byla bezczelnosc tej "propozycji", jednoczesnie brzydzac sie ciezka praca i nie majac jakichkolwiek podstaw do oddania tego dlugu.
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam: Miałem kiedyś znajomą która po dwóch latach nieodzywania się zadzwoniła i zapytała czy mój kumpel dalej pracuje w sklepie sportowym, bo się zbliża sezon narciarski i może załatwiłby jej narty w jakiejś fajnej cenie. Zagięła mnie maksymalnie takim pytaniem, ale odpowiedziałem jej kulturalnie, że kumpel mi nart dla kogoś nie załatwi taniej. To mi odpowiedziała, że przecież mogę mu powiedzieć, że to dla mnie. No masakra... Odpowiedziałem, że on
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam: laska kiedyś zadzwoniła do mnie, że ma sprawę NIE NA TELEFON jakiś biznes

nie wiem skąd wiedziała, ale czasami faktycznie umawiam się ze znajomymi na jakieś wspólne inwestycje

przyszła... na początku coś mówiła o marketingu wielopoziomowym ( ͡ ͜ʖ ͡)
później coś mówiła, że rzuciła pracę i postanowiła założyć
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam Kiedys dostalem podobny telefon, ale chodzilo o 800zl. Powiedzialem, ze nie pozycze, bo nie mam. Uslyszalem "ale jak to nie masz? To tylko 8 stow", wiec odpwiedzialem "no a jak to ty nie masz? To tylko 8 stowek". Kolega rozlaczyl sie bez slowa i do dzis nie odezwal ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz