Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1004
Mireczki, wypijcie za nas kompot!
Równo rok temu wyszłam za mojego najlepszego przyjaciela i najwspanialszego mężczyznę jakiego znam. Mówią, że pierwszy rok małżeństwa jest najtrudniejszy i jeśli to prawda, już nie mogę się doczekać kolejnych lat razem. Był to najpiękniejszy rok w moim życiu, jak do tej pory, dzięki niemu.
@Robie_fikolki jesteś największym szczęściem jakie mnie spotkało, życzę Ci, żebyś był ze mną tak szczęśliwy jak ja jestem z Tobą. Kocham Cię nad życie
#chwalesie #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: comment_uqSg5KxVelsPFDQYDfHQ5jDMRXhpFB0r.jpg
  • 232
@Sylwunia: Gratki.
Ja w tym roku mam 14 lat po ślubie.
Pierwsze lata najlepsze.
Najwiecej mącą rodzice czy tego chcą czy nie i często robią to nieświadomie.
Dwa kryzysy po drodze ale najważniejszy po tych wszystkich latach wniosek to żeby po prostu być ze sobą i robić rzeczy razem, te wydawałoby się banalne i zalatujące codzienną rutyną.
I DUŻO rozmawiać. Ale nie mimochodem ale tak żeby się rozumieć i prowadzić dialog.
@Sylwunia: Najtrudniejszy jest 1 rok małżeństwa, a potem 2,3,4,5,6. W siódmym przychodzi głęboki kryzys. Jeśli da się przetrwać - mamy kolejne wybitnie trudne lata małżeństwa, liczone do kolejnych kryzysów. I tak po grób.
@ADMlNserwisu à co psychiatra mówi o twoim stanie, co?
Jak doświadczysz śmierci kogoś bliskiego I tego co za tym idzie, to się dopiero #!$%@? zdziwisz.
Dziwi mnie to że rodzice cię nie nauczyli niczego. Albo cię porzucili albo mieli #!$%@?.
@ADMlNserwisu: niegdzie tak nie powiedzialam. Wiele zakochanych osób, chce się dzielić tą radością ze światem. Upierdliwe, ale zrozumiałe.
Jednak życzenie śmierci komukolwiek, bo napisali cos, co dla ciebie jest w serialach...to facet, ty naprawde potrzebujesz pomocy. Juz pal sześć z tym, co napisałeś, ale pomoc Ci sie przyda. Przestaniesz nienawidzić siebie, świat i mówić innym takie rzeczy.
@ADMlNserwisu: A jakie dowody na to, że moja dieta jest nieprawidłowa? Nie masz, po prostu probujesz przenieść swoje kompleksy na mnie, bo jestes nieudacznikiem, w #!$%@? nieszczęsliwym i żałosnym typem z depresją, która cię kompletnie #!$%@?ła, jak sie nie zmienisz to umrzesz sam, czego się cholernie boisz, więc swoją zawiść wylewasz na innych ludzi, którzy są szczęśliwi.
Widzisz ja mogę być szczupła, mogę być też gruba, mogę być pomiędzy, ale ja
@MadeleineDawson: Mów sobie różne rzeczy nawet sto razy przed lustrem a i tak w podświadomosci masz zakodowaną porawde o sobie i chocbyś udowodniła 100 wykopkom jakimi sa żałosnymi typami z deporsją to i tak nie zmieni faktu jakim zerem jesteś. hmmm nie rozumiem dlaczego mam sie bac że umrę sam? A z kim mam umierać? Z niewiernymi kótrcyh wysadze razem ze sobą tak jak allah powiedział? Nikogo na drugi świat nie
@ADMlNserwisu: Powiedziałabym, że mi żal takich jak ty, ale to nieprawda.
A ja nie jestem różowym, ktora trzyma swojeg faceta nieustannie przy dupie, bo mamy każdą wolną chwilę spędzać razem. Po co mam pisać do mojeg faceta, skoro mogę się do niego odezwać?
Zerem jesteś ty, ale nie ja. Co widać po twoich patologicznych wysrywach. Ojciec cię #!$%@?, a matka nienawidzi? Czy oboje to patola, że życzysz śmierci i obrażasz normalnych