Wpis z mikrobloga

#lombard #warszawa #goclaw #obiektywy #fotografia #nikon

Poszedłem sobie do lombardu (Lombard Gocław przy Fieldorfa), w dobrej wierze, czasem się okazja trafi i się uda kupić tanio jakiś obiektyw.
Wchodzę do tej budy no i pytam się czy ma jakiś obiektyw do nikona. Koleś mówi mi, że jeden ma, a ja pytam się czy mógłbym zobaczyć jaki. Kolo do mnie: "zobaczyć nie, tylko kupić, jak zobaczyć chce pan to mi się wstawać nie chce". Próbuję uświadomić, że numer seryjny sprawdzić trzeba, optykę no i przede wszystkim co on chce mi wcisnąć, a on jakby bał się że wyjdzie jeszcze że kradzione.
Burak się pulta, #!$%@? na mnie, że albo kupuję albo wychodzę, powiedziałem, że jak ma naruszać moje prawa jako konsumenta, to niech #!$%@?. Trzasnąłem drzwiami i wyszedłem, a ten za mną wybiega, łapie mnie za kurtkę i zaczyna grozić, że jeszcze raz trzasnę drzwiami, to on mi łeb #!$%@?, po czym dostałem w zęby, nie jakoś mocno, ewidentne zastraszenie.
Nie wiem co koleś chciał osiągnąć, ale ludzie na pobliskim przystanku gapili się na niego jak na idiotę, zaczerwienił się i wrócił do tej budy.

Obsługa 0/10 nie polecam
maciekwwwww734 - #lombard #warszawa #gocław #obiektywy #fotografia #nikon 

Poszedł...

źródło: comment_0COpKbSD77oU4xkMzE9LuaBZHuWgftsK.jpg

Pobierz
  • 74
@bartol_wwa: w internetach pisali o tym, za wiele nie wiadomo, ja rozumiem, że można mieć po tym jakieś nerwy, ale kurna bez przesady. O jakości takich miejsc to nie wspomnę. Sprzedawali raz zaświetlone wkłady do polaroida :v
wyjęte z folii. Darkslide był, ale on i tak całkowicie przed wpadającym światłem nie chroni. Zawsze lepiej sprawdzić, a to nie powód by ograniczać prawa i być chamskim w stosunku do klienta
@pawel_je: raz już kiedyś w podobnej sytuacji zostałem nieźle zlany i to w bardziej poważnej sprawie. Też się z gównem kopać nie chcę, tym bardziej, że ewentualna obdukcja niewiele by wykazała. Szkoda nerwów, a gaz pieprzowy no to cóż, ale użycie go też musi być w pewnych granicach. Zapytam się męża kuzynki, który w mostowskich siedzie. Może coś on w kwestii gazu doradzi.
A spraw po sądach przy ilości zleceń które
@maciekwwwww734: według mnie pecha miałeś, w grudniu kupiłem obiektyw przez Allegro z jednego z lombardów w moim mieście (mój rozwaliłem przez przypadek) a w drugi dzień robiłem ważna sesje, chłop specjalnie w święta mi lombard otworzył wydał produkt i prosto z lombardu dzida na sesje, 2 godziny działał i nagle autofocus przestaje w ogóle funkcjonować, ja czerwony bo kupa kasy poszła a to dopiero początek zdjęć, No ale trudno, kminie jak
@JaPoChomika: no to miałeś naprawdę szczęście, a tamte to cwaniaczki. Raz jak na cito musiałem kupić telefon, bo mi się mój psuć zaczął, a nie mogę być zależny od humorków telefonu, a nie dość, że studiuję (grafikę), to robię jako grafik i fotograf i to przy dość sporych projektach. To w sieciówce Lombard Express koleś pokazał mi telefony, dał sprawdzić numery IMEI i seryjne, a że musiał to być iphone to