Wpis z mikrobloga

#skoki
Kolejny wywiad Stocha utwierdza mnie w przekonaniu, że nie lubi on rozmawiać z dzienikarzami sportowymi z TVP. Ostatnio przerwał wywiad i sobie poszedł, a dzienikarz musiał go prosić żeby wrócić, a dzisiaj każe zabrać im coś na wstrzymanie. Czekam aż w końcu powie, że mają mu przestać dupe zawracać swoimi głupimi pytaniami. Stoch mógłby jeszcze mu na odchodne z banki przjybeać.
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WaveCreator: każdy topowy sportowiec ma zapisy odnośnie wywiadów, np. za olanie wywiadu grożą kary finansowe, za faux pas rzadko ale także. Łaski nie robi. Pokazałby klasę i wychodził z głupich pytań trafną odpowiedzią czy ripostą na poziomie, a nie takie foszki. Widzę niektórzy obrońcy są na podobnym poziomie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: to że idioci zadają pytania to się zgodzę, ale domeną, która odróżnia idiotę od ingeligentnego człowieka jest umiejętność udzielenia odpowiedzi, a to co Stoch pokazuje w tym sezonie to taki dziecięcy foszek. Niby z uśmieszkiem, niby śmiesznie ale generalnie cringe jak jasny gwint. To nie jest do cholery postawa kilkukrotnego mistrza olimpijskiego..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magnolia-Fan: może..fakt, że jeśli chodzi o skoki to kibicuję do końca, ale ostatnio jego postawa w wywiadach mnie irytuje. Myślałem że rozegra to inaczej, ale czego mogłem się spodziewać po prostym chłopaku z Zębu? ¯\_(ツ)_/¯ ( ͡° ͜ʖ ͡°)