Wpis z mikrobloga

  • 427
Nic nie cieszy mnie bardziej niż fuchy w Warszawie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zadzwoniła nauczycielka z Mokotowa. Do zrobienia duży pokój, kuchnia i łazienka. Gruntowanie plus malowanie dwa razy. Za całość zgodziłem 3k złotych. Sprawdzałem już i sciany nie są tłuste, więc lece od razu kolorem. Pani kupiła grunt beckersa, ale zostało mi jeszcze troche śnieżki z ostatniej roboty na przychodni, wiec nawet nie bede otwierał, tylko zabiore dla siebie. Odświeże córkom pokoje na Wielkanoc.

Powiedziałem jej że pracy tak na 4 dni. Wyrobie się z tym do jutrzejszego wieczora, a jak szwagier wpadnie i pomoże odcinać sufity to skończymy jeszcze przed południem xD
Najlepsze jest to że babeczka ma dwóch dorosłych synów, ponoć jacyś komputerowcy nieroby. Troche mi jej szkoda bo nie zarabia wiele, no ale nie jestem organizacją charytatywną i takie są stołeczne stawki.
Także zakasam rękawy i biore się do roboty bo zapłacone z góry, a Ty płacz że w Polsce nie dorobisz się na wykończeniówce i śmiej się z fizoli xD

#chwalesie #pracbaza #budownictwo #diy #majsterkowanie #polskiedomy #cebuladeals #januszebiznesu #programista15k
Pobierz
źródło: comment_oosPHDBQ9E7awDU7ZbV7VfaNUSmwJHXr.jpg
  • 144
Najlepsze jest to że babeczka ma dwóch dorosłych synów, ponoć jacyś komputerowcy nieroby. Troche mi jej szkoda bo nie zarabia wiele, no ale nie jestem organizacją charytatywną i takie są stołeczne stawki.


@daeun: Krytykujesz kogoś, a samo robisz na #!$%@? się.
nauczycielka z Mokotowa.


@daeun: Przy okazji nasraj jej gdzieś za szafę i nich później szuka. Frajerstwo umysłowe niech wie gdzie #!$%@? jego miejsce w szeregu.
Sie #!$%@? inteligenciki #!$%@? znalazły i sie wielce srokoszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
swego czasu sprzedawałem farby wiec pare historii z 'januszami' znam ;)
Przykładem takiej historii może być sytuacja w której podeszło do mnie starsze małżeństwo (ok 60 lat) i zapytali sie czy jest możliwe że kropidło księdza (czas kolęd) zmyło farbe z sciany. Klientowi malował mieszkanie jakiś podwykonawca farbami lateksowymi (chyba beckers). Co sie okazało podwykonawca przelewał sobie jakąś tanią akrylową farbe z pigmentem do wiaderka z droższą farbą i tym malował XD