Wpis z mikrobloga

@trustME: pierwsza wersja działa się w 1994 roku. Gdy ludzie wytknęli im denominacje, zmienili na 1999.
Kompletny upadek moralny partyjnych funkcjonariuszy
  • Odpowiedz
@wodzik: te doniesienia nie pojawią się w TVP, tylko w mediach lokalnych, oni je tylko później powtarzają, przecież wśród lekarzy łapówkarstwo było na porządku dziennym, sprawę bada prokuratura i to sprawdza.
  • Odpowiedz
@Andreth: No i mamy kolejny precedens. Czy jakiegoś lekarza spotka coś za branie "do szuflady" czy nie. Czy będzie to "społecznie akceptowalne". Czy jak zwykle zrobi się z tego sprawę polityczną. I będzie "wasi też kradli". I gówno będzie płynąc dalej w tym kraju.
  • Odpowiedz
Tutaj. Nie wiem czy przeszło ci przez myśl to że można cisnąć TVP i TVN jednocześnie xD


@rvnow: wiem, bo sam tak robię, ale większość trolli wykopowych co ciśnie TVN, za te same zachowania będzie bronić TVP. Zresztą wystarczy poczytać ten wątek, żeby się dowiedzieć, że przecież dobra TVP tylko informuje obywateli, albo powtarza materiał z innych mediów lokalnych... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Andreth: ja rozmawiałem ostatnio z gościem który w 98 #!$%@?ł kiełbasę za pieniądze prezesowi. Z innym gościem jak rozmawiałem to mi wyjawił że z Andrzejem rabował kantory na przełomie wieków. Jeśli wierzyć plotkom to rządzą nami #!$%@? i złodzieje.
  • Odpowiedz
@Andreth: Pan Romuald średnio pamieta tekst, bo w Radiu Szczecin podawal, ze byl w 1999 r. W szpitalu. Dziwne, ze byl zaskoczony panujacymi tam zasadami, skoro juz w 1994 r. musial tez placic ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pisowcy biora slabych aktorow do takich akcji, chyva nie lapia sie nawet do Trudnych Spraw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mojemu facetowi kamienicznik włamał się do mieszkania i #!$%@? sprzęt za 15k. Policja w mojej obecności po wskazaniu oczywiste podejrzanego ujawniła tenże sprzęt w innym należącym do niego mieszkaniu w tej samej kamienicy? Jak myslisz, czy został na miejscu zatrzymany, przesłuchany, postawiono mu jakieś zarzuty?

Wcale mnie nie dziwi ze ludzie nie idą na policję, bo tylko papieru szkoda na składanie zawiadomień. Te #!$%@? jakby mógłby to by morderstwa umarzały.


@wykopowiczka69
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth: a tak z ciekawości z tego co pamiętam to przez rok się używało jednej i drugiej waluty. Tylko się ja przeliczalo
  • Odpowiedz
@Andreth: Tylko poza "panem Romualdem" zgłaszają się inni ludzie, w tym profesor Agnieszka Popiela z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Teraz ta uczelnia stosuje bolszewickie metody i prowadzi wobec niej postępowanie dyscyplinarne. Pozaprawne metody, cenzura, jak w ogóle się do tego odnieść, że polityczna uczelnia chce wpływać na zeznania świadka w postępowaniu przez naciski zawodowe?

Przecież to mafia, tak nawet komuna nie
  • Odpowiedz