Wpis z mikrobloga

Moje przemyślenia po ostatnim filmie z uświęcenia #sanjaya
1) dawno nie było tak bekowego materiału od #jsm #jsm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) super ujęcie z sali tronowej. Wrażenie jakby to byla klitka na działce, a nie pałac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3) oni tam co chwilę sraczka i gorączką. Brak higieny mocno widzę ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i jedzenie z działki chyba nie takie dobre dla brzuszka. Ze wszystkich się śmieją, ze chorowici, a tu kazde świadectwo zaczyna sie od: "miałem sraczke, gorączkę, osłabienie, otępienie". Albo klątwa, albo niezdrowy tryb życia. Nie mogę zdecydować co bardziej prawdopodobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4) cuda Sanjiego totalnie wymykają się współczesnej nauce. Przecięcie cysty u kota? Poważnie? Posmarowanie palca czymś przecowzapalnym/przeciwbólowym? Niemożliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nagranie 600 wysrywow muzycznych z gotowych tematów? No ludzie, badzmy poważni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5) i ile ten Miałar miał tej gorączki? Jeden mówi prawie 40, drugi 41. Za rok będzie 52, tak działają działkowe opowieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6) Barmir niedługo zatraci umiejętność mowy, tak się cofa w rozwoju

Materiał 10/10, jsm jak za najlepszych czasów. POLECAM tego działkowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dyskusję uwazam za otwartą!

Aha, chciał zebrac komisję, zrobimy glosowanie i tez bym chciał zostac świętym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
@Pethaf: oj nie. Te opowieści krążyły juz od lat. Z tej gorączki Miłara to już legendy są, jak to go czarni magowie chcieli zabić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak niestety kończą Ci ludzie na działce. Ogłupieni, zaślepieni i ogarniczni myślowo tylko do tego, co Sanjaya powie. Ten film pokazuje doskonale, jak on im lasuje mózgi. To nie sa ludzie, to są bezmózgie drony. Sekta.
Dlatego ja caly czas stawiam ze to sa w calosci lub czesciowo zamierzone jaja, w dodatku sloneczne czyli ogromne/gigantyczne ;)

Ale potwierdzam film dobry, zreszta ostatnie filmy caly czas do przodu sa raczej. Ten natomiast jest wyjatkowy, zwlaszcza podobaly mi sie montaze milara jak dogrywal sobie pozniej glos bo chyba cos spierdzielil ;)

No i Milar profeska, kamienna maska, 100% przekonania. Barmir jak pisalem juz wczesniej obsmial kunszt tworczosci krula. Przyznam ze
@Pethaf: tak, bo to nie wywiad. Te filmy ze zlotów i spotkan jsm maja taki luźny klimat. Ze niby rodzinnieni wesoło, hoho. O tym Arek mówił. Na wejscie super, uśmiechy, rodzinnie. A po czasie traktuje Cie Sanji jak psa.
@Hand_Solo: Wg mnie mowi tylko w kilku zdaniach powaznie. Reszta to pod swietego nowego zeby nie odbiegalo od szopki, a o jego muzyce to sa juz heheszki i to doslowne:)
W sumie to jest powiedzialbym bezczelny i jesliby to byla sekta na powaznie to juz sandal by go wywalil ;)
Odszczekam to jesli rzeczywiscie sandal go jutro wywali :D
@Pethaf: no jak? Przecież już chyba rok temu Miłar i Darmir próbowali wywiadów i wyszoo beznadziejnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale zgodze sie, ze chyba będzie więcej filmów w tej formie, takiej grupki. Bo jak widac, niektorzy dsja sie przekonać, ze to tylko dorosli sie bawią na dzialkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mrooczilla: to są zryte berety i autosugestia, tego nie ogarniesz.