Wpis z mikrobloga

Poszukam rozwiązań czy da się coś zrobić, ale problem jest, że to konto u mnie jest na Białej Liście i musiałam się pałować ze skarbówką przez 1,5 miesiąca, żeby się to udało...
@Luinehil: współczuję. Opisz proszę jak coś się uda załatwić, w tej chwili to chyba tylko reklamacja i UOKiK. Też tam się zgłoś, bo chyba im więcej osób tym większe szanse.
@dzoana-m: Cześć, przykro mi że jesteś rozczarowana ze zmian. Z mojej perspektywy zmiana jest na plus, bo wcześniej promocja była dostępna dla konto ibiznes, teraz dla ibiznes oraz 4x4 (gdzie są np. darmowe wpłatomaty euronet i planetcash bez limitu). Zgodnie z regulaminem bank może odwołać promocje w każdej chwili... Ja bym aż tak bardzo się nie czepiał, kupony do maca też podrożały ;) i prąd podrożał i minimalna w górę poszła
noniewiem - @dzoana-m: Cześć, przykro mi że jesteś rozczarowana ze zmian. Z mojej per...

źródło: comment_Rgd3Q5n9KYkR1oI3Gz9oMwFyeoTsXZQR.jpg

Pobierz
@blunch: Powiedzmy, że konto 4x4 jest dla bardziej wymagających klientów. Konto ibiznes można otworzyć tylko przez internet, a 4x4 u mnie w oddziale. Jest część klientów, która lubi wszystko załatwić online, ale większość jednak nadal woli załatwić sprawę w oddziale. I do tej pory klientom, którym otwierałem konta nie mogłem zaproponować tej promocji.
@noniewiem: cieszę się, że jesteś zadowolony ze zmian, jednak każdy decyduje czy dana promocja jest atrakcyjna przed przystąpieniem. Jeśli bank jest taki wspaniałomyślny to niech da klientowi wybór inny niż zamknięcie konta.
Przepis na bank:
1. Zrób mega promkę na chwilę i sprzedaj wiele kont
2. Poczekaj aż wszyscy dodadzą je do CEIDG, US i inne czarne listy
3. Dział marketingu w banku: "rząd wymyślił tyle formalności, że każdy kto już
@dzoana-m: Szanuję decyzję i życzę udanych poszukiwań nowego konta w takim razie. Ja wiem, że są takie czasy, które dają możliwość zmianę usługodawcy w mgnieniu oka. Natomiast jeżeli korzystasz z danej usługi tylko dlatego, że dostajesz coś w zamian (oprócz tej usługi oczywiście, która w dużej mierze jest darmowa) to ciężko znaleźć na rynku kont firmowych ofertę z aż takim bonusem (mimo zmiany regulaminu). Jak coś znajdziesz to podeślij link do
@marazzz: niby tak, ale to zawsze dodatkowe czynności, tak jak @froen pisze poczekam na część kasy i przy okazji w urzędzie zmienię.

@noniewiem w tych promocjach są wliczeni klienci którzy odejdą po zwinięciu kasy, ale większość jednak zostaje jak się przyzwyczai, tak jak ja zamierzałam. W biznesie ponoć chodzi też o uczciwość, kto by chciał robić interesy z takim kontrahentem, który zmienia zasady w trakcie trwania umowy?
A to, że Ty
@noniewiem Zdecydowanie masz rację z tym, że ciężko znaleźć podobny bonus. Przytakiwanie jednak na oszustwo lub nieuczciwe zagrania powoduje, że inni to podłapią i zaczną robić nas - klientów w bambuko. Takie coś trzeba nagłaśniać. To jest jak z demokracją - mój sprzeciw nic nie da, ale im więcej osób zdecyduje się odejść z banku tym dotkliwiej bank poczuje swój błąd i drugi raz tak nie postąpi.
@dzoana-m @froen pamiętajcie tylko, że wszystkie tabele opłat i prowizji oraz tabele oprocentowania są zmienne i znowu może się okazać po zmianie banku, że coś miało kosztować x a po miesiącu będzie y. Pracuję w bankowości na tyle długo, że pamiętam lokaty po ok. 10% i kredyty po ponad 25%. Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie i niestety niekoniecznie na korzyść dla klienta. A już w szczególności sektor bankowy i ubezpieczeń staje