Wpis z mikrobloga

  • 1673
Mirki, jedziemy właśnie z żoną do jej rodziców. Oni jeszcze nie wiedzą że kupiłem nowy samochód. Już nie mogę się doczekać miny teścia kiedy wjadę do nich moim gran coupe.
Typ nigdy mnie nie lubił, od początku był przeciwny naszemu małżeństwu. Dyskredytował mnie w oczach rodziny i znajomych, mówił że nie bedzie mnie stać na utrzymanie dziecka, śmiał się że gram w gierki i siedzę cały dzień na komputerze. Tylko że mnie dzięki temu klikaniu stać na auto za gotówkę, a on jeździ jakimś 10-letnim parchem w dizlu, i to jeszcze kupionym w kredycie, czym nigdy się nie chwalił, a dowiedziałem się o tym, bo wydała go kiedyś jego własna córka po kilku kieliszkach wina. Mam zamiar zniszczyć go na jego własnym podwórku i ostatecznie zamknąć mu morde. Różowa prosi bym tego nie robił, ale nie moge odmówić sobie tej przyjemności. Koniec tego pomiatania.

Wiecej szczegółów po godzinie 16-tej, kiedy wrócimy do siebie. Plusujcie ten wpis jeśli chcecie wiedzieć jak zakończyła się ta historia. Zawołam przez mirkolisty.

#pokazauto #bmw #carboners #motoryzacja #samochody #wygryw #programista15k #programowanie #komputery
daeun - Mirki, jedziemy właśnie z żoną do jej rodziców. Oni jeszcze nie wiedzą że kup...

źródło: comment_VCFbJTJX4HLSmx53eQQTHc7TucmEtce9.jpg

Pobierz
  • 86
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@daeun: Bait. Jak byś faktycznie miał 15k to byś wiedział że trzeba by być idiotą żeby przy takich zarobkach wydawać tyle na samochód. Tylko biedakom się wydaje że 15k na miesiąc to jest jakieś nieograniczone bogactwo, bo myślą że jak by nagle zaczęli tyle zarabiać to dalej żarli by najtańsze gówno z biedry, ubierali się na targu, mieszkali ze starymi, a na wakacje jeździli na działkę, a resztę by wydali na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@daeun: wyobraźcie sobie że właściciel tego bmw nawet nie jest w stanie wyobrazić sobie ze w jakimś państwie za oceanem w biednej wsi żyje uposledzony umysłowo dwudziestokilkuletni chłopak którego jedynym zajęciem jest pobieranie losowych zdjęć z internetu i dopisywanie sobie do nich wlasnej historii. Potem tymi urojeniami dzieli sie z ludźmi na forum dla debili ale większość go olewa.
Jego matka płacze wieczorami bo jej koleżanki bawią już swoje wnuczki a