Wpis z mikrobloga

I to uważasz za porównanie? xD
To tylko przenośnia do jakże wybrednych Polaków za granicą którzy w stawkach większych niż przeciętne twierdzą że się tak nie da.
  • Odpowiedz
@Anonym_314: Zawsze mnie śmieszą osoby które porównują minimalną polską do innych krajów np. USA albo DE. Wbij sobie do głowy. Typie, Polska nie ma żadnej gospodarki, ciesz się ze tyle dostajesz a nie mniej. Kiedy w końcu zrozumiecie ze minimalna trzeba wypracować
  • Odpowiedz
Moja mama pracuje w przedszkolu. Już jakiś czas temu zapowiedzieli im, że wraz z podwyżkami ucinają im etat z całego na 3/4. Dobra zmiana ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Anonym_314 Nie bardzo droższego życia, bo podatki mają niższe, paliwo tańsze, w ogóle wszystko tańsze za wyjątkiem mieszkań, a za minimalną to tam tylko najsłabszy sort pracuje. Tak jak u nas jest przeciętnie 3k netto tak sami u niech jest 3k netto.
  • Odpowiedz
Aha i prezes nie lubi tych gmin gdzie opozycja wygrała więc ma ich w dupie niech sobie radzą xd.


@GrochenMochen: moja rodzina mieszka w powiecie i gminie gdzie wygrał PiS
a i tak lokalni przedstawiciele włądzuchny zaczynają nerwowo szukać innych posad bo kasy to im może do września wystarczy
może...
  • Odpowiedz