Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam jakiś #!$%@? metabolizm. Zjadłem w ciul na kolację, ale naprawdę że aż przesada. 5h później burczy mi w brzuchu... Z wagi uciekło mi ostatnio 3-4 kg, przez święta nic się nie ruszyło a miałem tryb lenia kanapowego. Praca fizyczna+ treningi (boks+mma)
Pracuje na 4 zmiany więc też nie jem regularnie bo nie mam mozliwosci

183cm 79kg i brak nasycenia
Wrzucić na to kazeinę na noc?

#dieta #mikrokoksy
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jank0vski: mam taki apetyt że jak na idiotę na mnie patrza. Duży kebs samo mięso to tak serio bez problemu wjedzie. 2 powiększone w maku z wiesmakami easy. Żarcie na wagę :D babka że mnie #!$%@? jak brałem dwa talerze jeden z makaronem a drugi z mięsem. A rano wstane, kawka, kupa i burczy bo już czas na żarcie
@zalogowany_jako: tu jest fajnie wytłumaczone coś czego nie rozumiałem zawsze, czasami nie jadłem kolacji i po obudzeniu nie musiałem jeść przez kilka godzin a czasami wieczorem zjadłem pełny talerz makaronu i doprawiłem chipsami i czekoladą i zaraz po wstaniu głodny xd
j.....i - @zalogowany_jako: tu jest fajnie wytłumaczone coś czego nie rozumiałem zaws...
@jank0vski: Dzięki za ten filmik, ciekawy kanał, szukałem czegoś takiego. Ja na własnym doświadczeniu własnie zauważyłem, że jak robiłem posty, zanim w ogóle się dowiedziałem o czymś takim jak IF, to po kilkunastu godzinach od ostatniego posiłku - wzrastała mi wydajność, miałem lepsze samopoczucie, jaśniejszy umysł, znacznie sprawniej mi się myślało i zanikał głód, który zwykle występował zwykle krotko po posiłkach. Dużo ludzi uważa taki sposób odżywiania za niezdrowy i się
@blackceeat_official:

Zmniejszyć % tkanki tłuszczowej, zwiekszyć aktywność, więcej snu, mniej stresu; zadbać o sensowne makro i produkty w diecie. No i przede wszystkim zbadać tą wrażliwość insulinową - insulina i glukoza na czczo, mile widziane także zrobić krzywą cukrową, jeśli po zjedzeniu Ww masz jakieś jazdy.

Bo naprawdę nie można traktować jako normalne, ze po jedzeniu Ww ktoś jest rozdrażniony/senny/głodny/coś innego dziwnego się dzieje - TO NIE JEST NORMALNE - dla
@Kasahara: Zgadzam się ale jeśli taki styl życia odpowiada i przy okazji rozwiązuje parę innych problemow to milo :) Badanie glukozy robiłem kilka razy w życiu, w tym niedawno i zawsze miałem idealne wyniki. Być może to ta tkanka tłuszczową robi robotę, ale do tego potrzeba czas. Coż, zamierzam sprawdzić ten przerywany post i zobaczymy, być może po redukcji, sprawa się rozwiąże. A jak nie to, na badania będę musiał lecieć
@blackceeat_official:

Sama glukoza nic kompletnie nie mówi niestety z badań do diagnostyki tego problemu.
Jeśli to co robisz nie pomoże Ci zmniejszyć % tkanki tłuszczowej i nie zwiększysz aktywności, po po prostu wszystko kiedyś wróci z podwojoną siłą za X msc/lat pomyśl o tym
@Kasahara: Ogarnę temat :) Może to tez kwestia obciążenia organizmu trawieniem. Po ciemnym ryżu, makaronach, pełnoziarnistym chlebie itd.. nie jest tak źle. Najgorzej gdy wrzucę dużą ilość węgli w postaci np. białej maki, ryżu czy czegoś innego to mnie zamula i robię się senny.