Wpis z mikrobloga

2020!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=537371490453569&id=393820574808662&__xts__[0]=68.ARABaXkytfsbFr3I3kQlt1CpLCDOoAvd1MxP2phaUCp2asoap9Hv7qvdGYL-lej0RGqQU4AHz9pEigi2i89boFsEFq3fQKLecfKqhqscGdaw2sMZ1XcmOIVgOWDjhHqVnEAU7hKHVprba0DCxVvcPhFRyHmYPL9jI08YiGaspJgOvIWiw14hvfWuJKW3Bn23sPrO0kTUy1nOPggyqHB7AFLemsiXoZQtJTjNcLyyRhwmNj1bv47hSD7EiUMQ6gOLBVg78a6ECkciA28Jmc9FdArkMQ5HwM-NCn0sk6rMFewQGymNRUBTCwacHAG8TmRj-vWUjeniyT4tM5GcDAHkk&_tn_=-R

patostreamy #kononowicz #meksikano #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
@eryk-czapla: tego jeszcze nie grali, menel ma fanpejdź na FB


Wielu widzom ciężko uwierzyć, że tak pozytywna persona, mogła mieć prywatnie problem z alkoholem. Sam Jarosław tego nie ukrywa a przeciwnie, dzieli się ochoczą swoją drogą, wyjścia z nałogu, tym samy motywując innych.
Obecnie Mexicano skupia się na podróżach po Polsce oraz pokazywaniu prostych w wykonaniu przepisów kulinarnych. Jako fani chcemy oczywiście by jego kariera się rozwijała w jak najlepszym kierunku,
  • Odpowiedz
@dizel81: @ortalionowy:

szybko zdobył serca widzów i przez nich własnie namówiony, skupił się bardziej na własnym contencie

Przez "widzow" autor tego wysrywu rozumie chyba Dariusza z Niemiec, ktory #!$%@? go ze Szkolnej na dobre, a przez "wlasny kontent" wystawianie codziennie rano pod bramka Konona ze sledzikami i mleczkiem, modlac sie by Prezydent byl w dobrym humorze i pozwolil mu cos nagrac
  • Odpowiedz
@ortalionowy: @Docent_nauk: Tam jakieś literówki są więc pewnie to jakiś gimbus pisał. Dla mnie najlepszy jest ten fragment

Wielu widzom ciężko uwierzyć, że tak pozytywna persona, mogła mieć prywatnie problem z alkoholem. Sam Jarosław tego nie ukrywa a przeciwnie, dzieli się ochoczą swoją drogą, wyjścia z nałogu, tym samy motywując innych.
  • Odpowiedz
dzieli się ochoczą swoją drogą, wyjścia z nałogu


@eryk-czapla:
Nie jestem jakimś znawcą języka polskiego ale to co zacytowałem wyżej w ogóle jest bez sensu.
Choćby: tego nie ukrywa a przeciwnie.
  • Odpowiedz