Wpis z mikrobloga

Jak to jest ze #emigrajca wygrzrebuje najgorsze cechy z polaka? Na wykopie jak ktoś bardzo traktuje z góry ludzi, jest zadufany w sobie i sie wywyższa to często wchodze na jego profil zeby zobaczyc kto to jest i czemu tak sie zachowuje. Bardzo często okazuje się że ta osoba siedzi w #niemcy #uk #holandia albo rzadko ale jednak #usa
Co jest nie tak w emigracji że ludzie zaczynają gardzić innymi którzy zostali?

#przemysleniazdupy #przemyslenia #kiciochpyta
  • 25
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siedzi taki w Holandii, zamiata magazyn cały rok, a jak przyjeżdża na święta do Polski to robi się wielki pan za euro. I najlepiej widać to teraz w galeriach albo na drogach. Wielki Pan z Audi nie przepuści ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mikii77: @TurboDynamo: mam takich znajomych z paczki, porobili studia i wyjechali na magazyn do holandii, minelo 10 lat, ja mam firme dobra kase w polsce, zone i dobre zycie blisko rodziny, a oni przyjezdzaja raz na pol roku i jak zadzwonie wyciągnąć ich na piwo(nie lubie zakopywac znajomosci) to tylko pod blok bo na miescie 8 zeta za browar nie beda placic xD ale wielkie pany bo ople insygnie i
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: @mikii77: Tos sie miki zagalopowal. Ja spróbuje wyjasnic to inaczej.

Masz 2 facetow wbijajacych gwozdzia.

1 wbija młotkiem
2 próbuje wbijac głową

Smiejemy sie z tego ktory nie wbije a najprawdopodobniej se głupi łeb rozwali.

To wlasnie zauwazamy po pewnym czasie zyjac na emigracji i sie z tego smiejemy.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo:
No cóż... Część z tych co wyjechała nie potrafi się odnaleźć, jest zagubiona, być może traktowana z góry przez lokalsów. Winy nie wezmą na siebie, więc obwiniają o to swoje pochodzenie.

Taki trochę "reverse Talib".
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Bo na emigracji mają porównanie z inną mentalnością i zauważają że 70% p0laków (dane z dupy) to egocentycze robaki, które próbują wyrwać jak najwięcej dla siebie mając za nic społeczną solidarność ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Dlaczego kpisz i szkalujesz teraz miliony polskich emigrantów? To dlatego ze sam nie znasz zadnego języka,nie masz zadnych przydatnych umiejetnosci i wiesz ze jedyne co ci zostalo to kiszenie sie w syfie? Boli dupka? Trzeba sie bylo uczyć!
  • Odpowiedz