Wpis z mikrobloga

Ja pier... nie wierzę, jak czytam/oglądam tę historię Suchodolskiego i Kononowicza, to mam wrażenie, jakby to był jakiś film akcji. XD Nie kumam tego fenomenu ludzi, którzy się od tego uzależniają i wkręcają w to do takiego stopnia. Jednej strony ta Monika, Sławek i Paweł, którzy się przerzucają nieporadnym strusiem.

Z drugiej takie Wykopki, którzy wszędzie widzą spiski, jakby ten majątek strusia (30 tys. zł) to było coś, za co ktokolwiek chciałby ryzykować. Albo Konona belweder na zadupiu Polski B, który jest wart 3zł xD

Jakbym tego nie oglądał i nie wiedział z kim mam do czynienia, to na podstawie wpisów czy filmików uznałbym chyba, że to jakaś sprawa rangi państwowej xD Spiski, intrygi.
#kononowicz #patostreamy
  • 26
@rorf46: ludzie dla paru złotych potrafią się zabijać a Belweder co by nie było pare setek tysięcy jest wart a major na koncie może mieć więcej niż 30 kawałków o takiej kwocie to chodziły informacje pare miesięcy temu a szczuras kasę co miesiąc zarabia
@SedziaBarszcz: dlatego obydwie strony są walnięte. Nie kumam, jak można wziąć takiego strusia na chatę. Poza tym brałaby go za marne 30 tys., w dodatku pokazując twarz, mając świadomość, że ewentualna kradzież niemal na pewno się wyda?
@rorf46: Widocznie 30 tysięcy to jest kasa dla której warto ryzykować opinią wśród ludzi i znajomych. Bez powodu cottonworld i Monika tak nie przyczepili się do j00ra. Pawełek wiadomo gra w innej lidze bo on walczy o droższą działkę.
To nie są normalni ludzie i nie wierzę że te 30 tysięcy ani trochę ich nie rusza, wiedzą że j00r to idiota który nie potrafi liczyć ani czytać i spokojnie można korzystać
@andrzej-roman: Sławek? Z tego co wiem, to on im kupował jakieś laptopy i kamerki. To byłoby naprawdę sprytne, jakby najpierw w to włożył np. 5 czy 10 tys., by potem ukraść 30 xD Oni są walnięci, ale w trochę inny sposób raczej. To jest jakaś dziwna miłość do strusia, a nie chęć opędzlowania go. Przecież to i tak wydałoby się, a oni pokazali już twarze, zapraszali go do swoich mieszkań, przecież
@rorf46: teren jest wart okolo 300 tysiecy. Długów to moze miec w podatkach za nierumosc czyli z 300 zl rocznie x 20 lat powiedzmy to odlicz 6 tysiecy czy nawet 10 tysiecy licz. Z resztą matka meksyka sprzedala ten dom. Dom do zburzenia a za dzialke dostala mieszkanie + pieniadze
PS. Jak ja bym chciał zagarnąć czyjś teren, to polowałbym na jakieś naiwne staruszki, a nie teren Kononowicza, który jest znany w całej Polsce i przy okazji może narobić smrodu bez powodu.
@dawitt: ale przecież on ma jakieś różne długi. Chociażby w US za nieodporowadzanie podatków. Trzeba by było być niepełnosprawnym intelektualnie, aby w blasku fleszy polować na działkę Konona.

@dizel81: @SedziaBarszcz: I myślicie, że ona zrobiłaby sobie to ot tak, bez konsekwencji? Przecież służby by ją dojechały zapewne, gdyby okradła go. Jeśli faktycznie nie jest głupia i chciałaby kogoś okraść, to na pewno nie gościa, którego ogląda kilkaset tysięcy ludzi
@rorf46: ale kto tu mówi o okradaniu. Miała jakieś drugie mieszkanie w którym chciała wynająć Strusiowi pokój, za który musiałby te 500zł płacić, do tego z czasem pewnie miała by kontrole nad nim i nad jego wydatkami i tyle. Wszystko by było legalnie, a reszta tak zrobiona że nie do udowodnienia.
@rorf46: przecież te debile wczoraj mnie zwyzywały, bo wrzuciłem film od sławka xD oni prowadzą jakąś wojenke w swoich małych główkach i myślą, że ich pierdy na wypoku cokolwiek zmienią. Ja mam #!$%@? kogo oglądam, nie zagłębiam się w te intrygi, ot oglądam to co pokaże mi youtube...
@dawitt: no ja oczywiście wiem, że one nie są warte 3zł, ale te 200-300 tys... nie wiem, może jestem innym człowiekiem, ale wolałbym piach żreć niż się użerać z Kononem jeszcze przez np. 10 lat tylko po to, aby potem zarobić te 200-300 tys. A po pierwsze to nic pewnego, a po drugie nawet jak to się już stanie, to trzeba by regulować sprawy związane z jego długami i resztą +