Wpis z mikrobloga

Po dłuższym namyśle postanowiłem jednak pójść do divy (prawik lvl28).

Trochę boję się coś od niej złapać. Na pewno s--s i gała będą w gumie, chciałbym też strzelić jej minete. Czy tak może mi coś sprzedać oprócz niemiłego zapachu?

Czy pytaliście kiedyś divy czy coś ma z czym mimowolnie dzieli się z pacjentami? Czy na jakieś badania?

Z roksy i z garso wygląda na zajebistą dupę, zadbana i w ogóle, można powiedzieć VIP. Ale przez to właśnie jest najbardziej wyruchaną dziurą w Polsce.

#przegryw #divyzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NIEKONWENCJONALNA: Tak, jest identyczny. Mezczyzni inaczej to traktuja, czego nie rozumiesz. Dla cb z milosci s--s jest 10/10 a bez 0/10, dla faceta odpowiednio 10/10 i 9/10. Oczywiscie ze lepszy ale nie oznacza z nieznajoma c-----y. Czy w obliczu braku argumentow probujesz mi wmowic ze tez jestem prawiczkiem? Xddd
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: A w ogole to sie d-----------m bo zawsze pod wpisami ze typ idzie na s--s zlatuja sie obronczynie moralnosci. Jest dorosly, nie dane mu było to sobie kupi, przestan zgrywac psychologa. Inni np nie mieli rodzicow i placa terapeucie to tez bedziesz torpedowac? I cyk kolejny ad pesonam w moja stronę kiedy nie masz pojecia nic o mnie. Ja ci nie pisze ze sie nie znasz na seksie bo
  • Odpowiedz
@DarkSoul667: Moralność każdy ma własna. To zupełnie inny temat. Pokazujesz ze gufno wiesz, ale sie wypowiesz. Ile masz lat? 15? Nie mam pojęcia, ale sam pokazujesz co wiesz. Chyba ze pisze za ciebie mama :3. Męska decyzja...to nie jest męska decyzja tylko desperacja.

Przerażajace. Nic dziwnego ze w nocy siedzicie na wykopie xd
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: No i w ogole co za tekst „wiedziec cos o seksie”. To nie gierka ze sie wbija levele xd dla jednego moglas byc kims kogo wspomina po dzis dzien a drugi zaluje ze cie w ogole dotknal, dopasowanie seksualne to dosc zlozona sprawa ziomek
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: Wlasnie mi probujesz wrzucac ze mlody, ze mama, ze cos nie wiem. Ze siedze na wykopie w nocy a sama to robisz wlasnie. Wez cos jeszcze zasuponuj, fajnie sie czyta. Chociaz po pokazie hipokryzji pewnie juz nic nie napiszesz zeby nie bylo ze siedzisz na wykopie o 4 rano xdddd
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: Yhm. Mowimy o twojej ogromnej trosce o jego seksualnosc, bo przeciez tworzenie zwiazkow i gory emocji to jedyny sposób i kazdy inny niz to co mowisz jesz c-----y. Jeszcze bym cie pocioral za ten pokaz tupania nozka i hipokryzji ale starczy. Idz sie przytul do chlopa bo zakladam ze masz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA łatwo się pisze o moralności jak jest się osobą ktora ma normalne życie uczuciowe i raczej nie miała problemów ze znalezieniem partnera. Tym bardziej, jak jesteś kobietą, czyli nie musisz robić nic tylko czekać i ewentualnie akceptować propozycje spotkań z kimś. Od razu widać, że masz partnera, albo miałaś jakichś i nie masz takich problemów jak op. Żeby zobaczyć perspektywę innej osoby potrzeba chyba mieć duża inteligencje emocjonalna, szkoda że
  • Odpowiedz
@Lucider5: Nie pisze o moralności... moralność kazdy ma swoją. Nawet nie mówimy o uczuciach. Mówimy o seksie, nawykach dotyczących seksu, mówimy o nauce seksu.

Ja empatię mam, dlatego panią Dive odradzam. To taka dziurka do pchania po której osoba bez doświadczenia nie nauczy sie własnego ciała, kobiety ciała, reagowania na to co sie z tym dzieje. Większość panów i pan po takich początkach kontynuuje pchanie w dziur (bo s--s to nie jest tylko jakas smutna imitacja) lub popada w depresje bo chciałby cos tam i nie wychodzi.

Chyba ze diva podchodzi z empatią do klienta, nie patrzy tylko na
  • Odpowiedz
@Lucider5: Warto poszukać przyczyny. Czasami wystarczy zmienic środowisko kobiet w którym facet sie obraca.

Jako kobieta powiem, ze ciezko jest o dobra, myśląca koleżankę, a co dopiero o kobiete (dojrzałą emocjonalnie) do seksu.

Acz da się i uwazam że warto.
Jesli to ma byc diva, szukalabym odpowiedniej. Nie takiej ktora moze ten s--s w głowie faceta zepsuć
  • Odpowiedz