Wpis z mikrobloga

Po dłuższym namyśle postanowiłem jednak pójść do divy (prawik lvl28).

Trochę boję się coś od niej złapać. Na pewno seks i gała będą w gumie, chciałbym też strzelić jej minete. Czy tak może mi coś sprzedać oprócz niemiłego zapachu?

Czy pytaliście kiedyś divy czy coś ma z czym mimowolnie dzieli się z pacjentami? Czy na jakieś badania?

Z roksy i z garso wygląda na zajebistą dupę, zadbana i w ogóle, można powiedzieć VIP. Ale przez to właśnie jest najbardziej wyruchaną dziurą w Polsce.

#przegryw #divyzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Rolexarmaniyebut jakoś strasznie brzydki nie jestem, trudno mi się ocenić ale z torbą na ryju nie muszę chodzić. Kwestia pewności siebie trochę, trochę tego że na pewno nie będę zarywał do ulanej karyny (a chyba tylko takie są w miom zasięgu). Też się umawiałem przez badoo parę razy, rozlatywało się to po paru miesiącach bez ŻADNEGO kontaktu fizycznego. Nawet teraz piszę z dwoma fajnymi kobietami w moim guście, ale nie chce
  • Odpowiedz
  • 3
@Rolexarmaniyebut nie. Żadnego, nie wiem #!$%@? na co czekałem, znak z nieba czy co. Nie mam doświadczenia z kobietami. Szkoda, bo z jedną bardzo chciałem wejść w związek. Za długo czekałem. Może z którąś z tych obecnych na badoo będzie lepiej a może nie, nie chcę mi się czekać dłużej, tym bardziej że nie mam zbyt dużo okazji poznania dziewczyn. Badoo to jedyny, a par/rozmó/odpisujących dziewczyn mam jak na lekarstwo
  • Odpowiedz
  • 13
@NIEKONWENCJONALNA czy myślisz że chcę do niej iść żeby się oświadczyć? Że potrzebuję uczucia żeby móc ja posunąć? Oczywiście, że wolałbym iść do łóżka (szczególnie żeby przeżyć mój pierwszy raz) z kimś kto nie jest mi obojętny i vice versa, ale #!$%@? ja mam już prawie 30 lat i jako facet mam swoje potrzeby. Dalej pragnę kochać (to jest dobre słowo, znam jego znaczenie, nie jestem pustym gnojkiem) się z dziewczyną
  • Odpowiedz
@Krajczar: Mysle ze w desperacji chcesz puknąć cokolwiek. Wiec skoro masz 30 lat i doszło do takiej sytuacji, to warto sie zastanowić dlaczego. Waląc cokolwiek nabędziesz kiepskich nawyków łóżkowych, a potem bedziesz sfrustrowanym starym dziadem.
  • Odpowiedz