Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: kurde nie wiem jaki trzeba mieć problem żeby mieć ból d--y o to xD
Rozumiem jak by to była jakaś realistyczna historia osadzona na ziemiach polskich z XII wieku, ale to jest świat pełen potworów, elfów i innnych stworzeń, zupełne oderwane uniwersum od naszego świata.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Tak, i jakby Harry Potter był czarny w adaptacji albo był kobietą to by nie miało sensu, ale tutaj nic takiego nie rzuca się w oczy, a przynajmniej ja się nie znam na tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: Wczoraj zobaczyłem to nieszczęście i jestem kur$# zawiedziony. Bardzo... sam serial jest płaski, postaci bez wyrazu, fabuła z tyłka... dobili to wszystko kiepskimi aktorami.
  • Odpowiedz
@Mr_Frodo: Przecież całe community wiedźmina to gry. Taka prawda- sukces Sapkowskiego odbył się dzięki panom z CDPR. Same książki zostałyby na naszym podwórku co najwyżej, bo same w sobie nie są arcydziełami. De facto, w Polsce mamy zdecydowanie lepsze powieści fantastyczne niż Wiedźmin, ot gry wyniosły Sapkowskiego na szczyt.
  • Odpowiedz
@punga: Imo jesteś typowym hejterem który rzuca frazesami bez pokrycia, przykładów. Fabuła z d--y? Opiera się na opowiadaniach Sapkowskiego. Nie wiem czy miałeś doczynienia z książkami, ale w dużej mierze pokrywa się z nimi. Co do aktorów, ich gry itp nie będę się wypowiadał, bo ile osób tyle gustów.
  • Odpowiedz