Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy poświęcilibyście wszystko dla miłości?

Pytanie o tyle nie proste w odpowiedzi, ponieważ poświęcenie niesie też za sobą utratę czegoś naszego. Poświęcamy coś, na rzecz kogoś, albo na rzecz czego - związku. Poświęcając wszystko aby mieć związek, albo walczyć o drugą połówkę pomarańczy nasze szczęście może stanąc pod znakiem zapytania. Najważniejsze chyba w tym wszystkim jest pytanie - czy poświęcając wszystko dla kogoś lub dla bycia z kimś, nie stanie się to naszym gwoździem do trumny?

Poświęcić wszystko mam na myśli sytuację, w ktorej sprzeciwiamy się rodzinie/przyjaciołom, opuszczamy ich na rzecz kogoś kogo nie akceptują, albo poświeca się pracę, aby być z tym kimś, albo zasady własne, albo rozbija się rodzinę, bo się kocha kochanka. Takie dość mocno wpływające na życie i na bycie zdanym na tylko jedną osobę sprawy mam na myśli.

#pytanie #ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)

Jak wyżej

  • Tak - jestem niebieskim 18.2% (24)
  • Nie - jestem niebieskim 47.7% (63)
  • Tak - jestem różowa 13.6% (18)
  • Nie - jestem różowa 20.5% (27)

Oddanych głosów: 132

  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie warto , spróbowałem takiego scenariusza , miało być love forever a zostało alone a czy forever to zobaczymy, przynajmniej wiem już że nie warto poświecać wszystkiego dla miłości która za tydzień/miesiąc/rok może nie istnieć a konsekwencje wyboru już pozostaną .
OP: @MamutStyle a co poświęciłeś?

@tylko_czytam_ chodziło mi np. o sytuację gdzie wiesz, że ta osoba nie będzie zaakceptowana ani przez przyjaciół, bo ma swoje problemy w zachowaniu, ani tym bardziej rodzinę, bo jest znacznie niżej nie tylko w "statusie" (co uważam nie tylko kobiety biorą pod uwagę, ale i mężczyźni kiedy oceniają innego meżczyznę; na zasadzie ile ma, tyle osiągnął, zaradność, ogarnięcie etc), ale przez te problemy właśnie.

@Arcadios wiesz,
OP: Poza tym, to bardzo mnie ciekawią wypowiedzi osób, które zaznaczyły, że poświęciłyby wszystko i wszystkich innych - naprawdę mieliście taką sytuację? Doświadczyliście tego? Na czym opieracie swoją odpowiedź na to pytanie?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua